• Ukrainas karā gājis bojā vīrietis, kurš Maidana sprādzienā zaudēja abas kājas

  Karš
  Santa.lv
  Santa.lv
  1. marts, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Facebook
  Skumjas ziņas pienākušas no Ukrainas pilsētas Bučas. Aizstāvot savu pilsētu, dzīvību zaudējis vietējais iedzīvotājs Volodimirs Kovaļskis. Eksplodējot okupantu mīnai, viņš 2016. gadā bija zaudējis abas kājas.

  "Šodien mūsu mājas sasniegušas ļoti skumjas ziņas. Mans mīļais Volodimirs Kovaļskis varonīgi gāja bojā, aizstāvot mūsu dzimto pilsētu Buču rīta kaujā, neļaujot okupantiem sasniegt Kijevu.

  Viņš bija un vienmēr būs drosmes un goda piemērs ne tikai man un mūsu sešgadīgajam dēlam, bet mums visiem. Volodja bija rezerves virsnieks. 2014. gadā viņš devās aizstāvēt Maidanu, bet 2015. gadā, iestājoties brīvprātīgo rindās, devās aizstāvēt Luhanskas un Doņeckas apgabalus.

  Sprāgstot iebrucēju mīnai, viņš zaudēja abas kājas, taču tas viņu nesalauza.

  Viņš ieguva kājas protēzes, izgāja rehabilitāciju, sagaidīja savu pirmdzimto, piedalījās sacensībās «Games of Heroes", nodibināja savu biznesu, sēdēja pie stūres – dzīvoja pilnvērtīgu dzīvi.

  Taču neviens negaidīja, ka ienaidnieks ies vēl tālāk – caur miermīlīgās Ukrainas tautas asinīm.  Volodja nevarēja mierīgi noskatīties uz šausmām, kas plosījās mūsu dzimtajā Ukrainā, un nevarēja nosēdēt mājās.

  Saņēmis ieroci, viņš devās aizstāvēt mūsu miermīlīgās Bučas pilsētas ielas, bet mājās viņš vairs neatgriezīsies. Debesu valstība, manu Kaķīt.  Es tevi mīlu! Mēs tevi mīlam! Mēs lepojamies ar tevi!

  Piedod man, ka es tevi neglābu. Atpūties mierā, un mēs atriebīsimies par tevi un par katru mirušo," teikts Facebook ierakstā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē