• Zelenskis asi komentē Putina mājienus par Ukrainas vainu teroraktā

  Krievija
  Marta Kalniņa
  23. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Volodimirs Zelenskis.
  Foto: Publicitātes foto (Raigo Pajula)
  Volodimirs Zelenskis.
  Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis pirmo reizi komentējis teroraktu koncertzālē Piemaskavā un Krievijas galvas Vladimira Putina izteiktos mājienus, ka slaktiņa sarīkošanā vai atbalstīšanā varētu būt vainojama Ukraina.

  Sestdienas vakarā par Putina mājieniem, ka teroraktā koncertzālē ir iesaistīta Ukraina, video vēstījumā izteicies Ukrainas prezidents. «Vakar notikušais Maskavā ir acīmredzams, un Putins un citi nelieši vienkārši cenšas novelt vainu uz kādu citu. Viņiem vienmēr ir vienādas metodes.  

  Tā jau ir bijis. Gan spridzināšana, gan šaušana.

  Un vienmēr viņi vaino citus. Viņi ienāca Ukrainā, dedzina mūsu pilsētas. Un cenšas tajā vainot Ukrainu. Vakar atkal tas notika, bet

  niecība Putins tā vietā, lai nodarbotos ar saviem pilsoņiem un uzrunātu viņus, diennakti klusēja un domāja, kā te piesiet Ukrainu.
   

  Ar tiem simtiem tūkstošiem krievu, kas tagad slepkavo ukraiņu zemē, pietiktu, lai apturētu jebkādu terorismu. Bet, ja Krievijas pilsoņi gatavi mirt «krokusos» un neuzdod nekādus jautājumus specdienestiem, tad Putins ne tādu vien situāciju papūlēsies pagriezt savas personiskās varas labā,» ar lielu rūgtumu pauž Volodimirs Zelenskis. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē