• Ukraiņu meitenīte līdz asarām aizkustina Krievijas primadonnu Pugačovu. Ko viņa atbildēja?

  Ukraina
  Estere Jansone
  9. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Alla un Maksims Izrāēlā.
  Foto: Instagram
  Alla un Maksims Izrāēlā.
  Kāda maza ukraiņu meitenīte aizkustinājusi Krievijas primadonnu Allu Pugačovu un viņas vīru komiķi Maksimu Galkinu. Mazā vēlējusies personīgi pateikties Allai par Ukrainas atbalstīšanu karā.

  Vien trīs gadus veca ukraiņu meitene iedziedājusi Allas Pugačovas dziesmu «Miljons sarkanu rožu». To bērna vecāki iemūžinājuši video un dalījušies sociālajos tīklos. Meitene pēc dziesmas izpildīšanas no sirds pateicās Allai Pugačovai un viņas vīram, komiķim Maksimam Galkinam par nostāšanos Ukrainas pusē. Drīz vien sus video sasniedzis arī pašas krievu zvaigznes, kas komentāros atbildējušas mazajai meitenei. «Esmu kopā ar tevi ar visu sirdi un dvēseli,» pauda Pugačova. Viņai pievienojās arī Galkins. «Lai Dievs tevi svētī,» tā Maksims.

  Krievijā populārā estrādes dīva Alla Pugačova neatbalsta Krievijas uzsākto karu Ukrainā. Jau 2022. gadā viņas ģimene pameta Krieviju un pācēlās uz Izraēlu. Galkinu Krievijas varas iestādes atzinušas par ārzemju aģentu, un tagad tiek aktualizēts jautājums par to, ka arī Allai pienāktos šāds statuss. 

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē