SIA Žurnāls Santa TĪMEKĻA VIETNES SANTA.LV PRIVĀTUMA POLITIKA

SIA Žurnāls Santa vāc datus par savas tīmekļa vietnes apmeklētājiem, lai saprastu, cik noderīga ir tīmekļa vietne un kā to varētu uzlabot.

SIA Žurnāls Santa datu vākšanas praksi nosaka šī Privātuma politika, kas ietver sīku informāciju par to, kādus datus SIA Žurnāls Santa vāc, kā tos izmanto un kurš tiem piekļūst.

Jums ir tiesības kontrolēt Jūsu privātumu, un SIA Žurnāls Santa to ļoti respektē. Mums ļoti svarīgi spēt palīdzēt Jums izmantot šīs tiesības, šim nolūkam tālāk ir norādīta sīkāka informācija.

Izlasiet šo Privātuma politiku un sazinieties ar SIA Žurnāls Santa, ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai komentāri.

Jūsu datu pārzinis

SIA Žurnāls Santa ir Jūsu personas datu pārzinis.

Ar SIA Žurnāls Santa var sazināties pa e-pastu: datuaizsardziba@santa.lv.

SIA Žurnāls Santa vāktie un izmantotie dati

Tīmekļa vietnes pārlūkošanas statistika

SIA Žurnāls Santa laiku pa laikam uzlabo savu tīmekļa vietni ar mērķi atvieglot tās lietošanu. Šajā nolūkā SIA Žurnāls Santa ir jāzina, kāda informācija ir vissvarīgākā vietnes apmeklētājiem, cik bieži viņi ienāk, kādu pārlūkprogrammu un ierīci viņi izmanto, kādu saturu visbiežāk lasa, no kāda reģiona nāk apmeklētāji, kā arī cita statistiska informācija.

SIA Žurnāls Santa vāc šo informāciju, izmantojot automatizētu rīku Google Analytics vai līdzīgu, kas ļauj SIA Žurnāls Santa reģistrēt un analizēt, kā apmeklētāji izmanto tīmekļa vietni.

Uzzināt vairāk par to, kā darbojas Google Analytics un kādu informāciju tā ļauj vākt un analizēt, Jūs varat - https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lten&ref_topic=6157800.

SIA Žurnāls Santa izmanto šos datus savās tiesiskajās interesēs kā uzņēmums, lai uzlabotu izpratni par vietnes apmeklētāju vajadzībām un kam viņi dod priekšroku, lai sniegtu labākus pakalpojumus un uzlabotu pieejamību SIA Žurnāls Santa publiskotajai informācijai.

Jūs jebkurā laikā varat pārtraukt Jūsu datu vākšanu Google Analytics, kā aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Lietotāja profila Dati

Reģistrējoties portālā obligātie dati (aizpildāmie lauki) ir lietotāja vārds, e-pasts un dzimums. E-pasta adrese ir nepieciešama, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespējama paroles atjaunošana vai arī komunikācijai, piemēram, gadījumā, ja piedalieties konkursā. Pārējie dati, tajā skaitā bērna profila pievienošana ir neobligāti.

Ja Jūs esat reģistrējies tīmekļa vietnē, esat noformējis savu profilu un piekritis jaunumu saņemšanai, vai citādi esat SIA Žurnāls Santa sniedzis savu kontaktinformāciju, SIA Žurnāls Santa var nosūtīt Jums jaunumus, ziņas, informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, kas varētu būt Jums interesanti.

Klientiem un visiem interesentiem, kuri vēlas saņemt SIA Žurnāls Santa ziņojumus pa e-pastu, SIA Žurnāls Santa sūta informāciju par mūsu jaunākajiem piedāvājumiem un citu informāciju. Šajā procesā SIA Žurnāls Santa ievēro privātuma politiku, kura ir sagatavota Jūsu privātuma interešu aizsardzībai.

Šī politika nosaka, kādus datus SIA Žurnāls Santa vāc par Jums mārketinga saziņas nolūkā, kā SIA Žurnāls Santa tos izmanto un kam SIA Žurnāls Santa atklāj šos datus. 

SIA Žurnāls Santa sūta mārketinga informāciju pa e-pastu vai telefoniski un cenšas ierobežot saņēmēju skaitu tikai ar tām personām, kurām ziņojums tiešām būs interesants.

Tiklīdz SIA Žurnāls Santa nosūta ziņu, SIA Žurnāls Santa var vākt statistikas datus par to, ko Jūs darāt ar šo ziņu, proti, vai Jūs atverat šo ziņu, atverat saites, kādu ierīci Jūs izmantojat un kādas ir tās tehniskās īpašības. To SIA Žurnāls Santa dara, sekojot saglabātajai informācijai par Jūsu piekļuvi SIA Žurnāls Santa tīmekļa vietnei vai ar sīkdatņu palīdzību (ja Jūs piekrītat).

Kad Jūs esat izveidojis savu profilu un piekritis jaunumu saņemšanai SIA Žurnāls Santa” vietnē, SIA Žurnāls Santa izmanto Jūsu datus uz Jūsu piekrišanas pamata.

Reģistrācijas žurnāls

Serveris, kurā izvietota SIA Žurnāls Santa tīmekļa vietne, arī var reģistrēt Jūsu nosūtītos pieprasījumus (Jūsu atvērtās tīmekļa adreses, Jūsu izmantotā ierīce un pārlūkprogramma, IP adrese, piekļuves laiks). Šie dati tiek izmantoti tikai tehniskajiem nolūkiem: lai nodrošinātu tīmekļa vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību un izmeklētu iespējamos drošības incidentus.

Tādu datu vākšanas un izmantošanas pamats ir SIA Žurnāls Santa tiesiskā interese nodrošināt SIA Žurnāls Santa tīmekļa vietnes tehnisku pieejamību un drošību.

Sīkdatnes

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad Jūs apmeklējat vietni. Tas ļauj tīmekļa vietnei atcerēties Jūsu darbības un izvēli (piereģistrēšanos, valodu, fonta lielumu un citas attēlošanas izvēles) pēc laika, lai Jums nebūtu atkārtoti tā jānorāda ikreiz, kad Jūs atgriežaties vietnē vai pārejat no vienas lapas uz citu.

Kā SIA Žurnāls Santa izmanto sīkdatnes?

SIA Žurnāls Santa tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu sistēmas darbību, vāktu statistikas datus par vietnes apmeklētāju IP adresēm un pārlūkošanas informāciju, apmeklētajām tīmekļa vietnēm vai laiku, ko vietnes lietotāji pavada interneta vietnēs, un ļautu tīmekļa vietnei atcerēties vietnes lietotāju izmantoto sistēmu un izvēli.

Sīkdatnes ļauj SIA Žurnāls Santa sekot līdzi tīmekļa vietnes datplūsmai un lietotāju mijiedarbībai ar tīmekļa vietni - SIA “Žurnāls Santa” izmanto šos datus, lai analizētu apmeklētāju uzvedību un uzlabotu apmeklētāju pieredzi. Šīs sīkdatnes saglabā un izmanto Google Analytics, Gemius Audience un Facebook pixel rīki.

Sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē tikai tad, ja Jūs piekrītat (ja vien sīkdatnes nav vajadzīgas tīmekļa vietnes tehniskai funkcionēšanai). Tomēr jāņem vērā, ka, ja Jūs nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, tīmekļa vietnes atsevišķas funkcijas var nefunkcionēt pienācīgi vai nestrādāt vispār.

Sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir SIA Žurnāls Santa tiesiskā interese nodrošināt tīmekļa vietnes tehnisko funkcionalitāti. Tam, ka sīkdatnes tiek izmantotas, lai atcerētos Jūsu izvēli vai statistikas nolūkā, tiesiskais pamats ir Jūsu piekrišana.

Kā kontrolēt sīkdatnes?

Jūs varat kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles – sīkāku informāciju skatīt http://www.youronlinechoices.com/. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un Jūs varat noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā Jums ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad Jūs apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un funkcijas var nedarboties.

Cik ilgi SIA “Žurnāls Santa” uzglabā personas datus?

Jūsu kontaktinformācija tiks glabāta un apstrādāta mārketinga nolūkā, kamēr Jūs izmantojat SIA Žurnāls Santa mājaslapu.

Personas dati, kas tiek izmantoti mārketinga nolūkā, tiek glabāti un apstrādāti, līdz Jūs atsaucat savu piekrišanu un atsakāties no lietotāja profila izmantošanas, bet ne ilgāk kā divus gadus pēc Jūsu pēdējās darbības ar savu profilu vai juridisku saistību izbeigšanās starp Jums un SIA Žurnāls Santa, atkarībā no tā, kurš no šiem termiņiem iestājas pēdējais.

Cik ilgi SIA Žurnāls Santa uzglabā statistikas datus?

SIA Žurnāls Santa izmanto vāktos statistikas datus analīzes nolūkā trīs gadus.

Sīkdatnes ir parasti derīgas īsāku termiņu (dienu, nedēļu vai mēnesi), dažos gadījumos tās ir derīgas vienu gadu.

Profilēšana

SIA Žurnāls Santa var izmantot tīmekļa vietnes apmeklējumu statistikas datus, lai analizētu SIA Žurnāls Santa apmeklētāju tendences un demogrāfiju, bet SIA Žurnāls Santa nepiešķir katram apmeklētājam individuālu profilu. Jūs personiski varat izveidot savu profilu, lai pilnīgāk un ērtāk izmatotu mājaslapā izvietoto informāciju un pakalpojumus.

Jūsu personas datus var atklāt

  • SIA Žurnāls Santa darbiniekiem, kuri sazinās ar Jums un kuri ir atbildīgi par vietnes darbību un mārketingu;
  • trešajām personām, kas sniedz SIA Žurnāls Santa, informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, audita uzņēmumiem;
  • citos likumos paredzētajos gadījumos.

Statistikas datiem par tīmekļa vietnes apmeklētājiem var piekļūt SIA Žurnāls Santa darbinieki no SIA Žurnāls Santa mārketinga, pārdošanas un IT nodaļas, kuri ir atbildīgi par tādu datu analīzi un tīmekļa vietnes uzlabošanu.

SIA Žurnāls Santa sadarbības partneriem, kuri nodrošina tīmekļa vietnes satura pārvaldes rīkus vai apkalpo tīmekļa vietni, var būt piekļuve datubāzēm un tehniskajiem žurnālfailiem.

Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem. Google Inc. ir pievienojusies ES-ASV Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir piemērojamas arī līgumiskās saistības, kas paredzētas privātuma nodrošināšanai (pieejamas šeit - https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamendment_20160909.html).

Jūsu tiesības un kā tās izmantot

Jūs varat piekļūt saviem personas datiem tieši savā profilā vai sazinoties ar SIA Žurnāls Santa pa e-pastu datuaizsardziba@santa.lv. Jūs varat īstenot savas tiesības:

  • pieprasīt piekļūt Jūsu personas datiem;
  • pieprasīt labot Jūsu personas datus;
  • pieprasīt dzēst Jūsu personas datus;
  • atsaukt piekrišanu Jūsu personas datu apstrādei, ja šāda prasība ir piemērojama.

Jums var būt tiesības pieprasīt ierobežot Jūsu personas datu apstrādi vai iebilst pret Jūsu personas datu apstrādi.

Ja personas dati tiek dzēsti pēc Jūsu lūguma, SIA Žurnāls Santa saglabās tikai tādas informācijas kopiju, kas ir vajadzīga, lai izpildītu valsts iestāžu rīkojumus, aizsargātu SIA Žurnāls Santa vai trešo personu tiesiskās intereses, risinātu strīdus, novērstu problēmas vai izpildītu jebkādu līgumu, ko Jūs esat noslēdzis ar SIA Žurnāls Santa.

Jūs varat atteikties no sīkdatnēm pārlūkprogrammas izvēlnē vai šeit:

Tiesības iesniegt sūdzību

Ja Jums šķiet, ka Jūsu privātuma tiesības ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību ES iestādei atbilstoši Jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai.