• Noslēgusies pirmā Ukrainas un Krievijas pušu tikšanās

  Karš
  Ziņu aģentūra LETA
  28. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram
  Pie Baltkrievijas robežas pirmdien noslēgušās Ukrainas un Krievijas sarunas, kuras ilgušas aptuveni piecas stundas, un puses vienojušās par jaunu sarunu kārtu.

  Kā pavēstīja Ukrainas delegācijas pārstāvis, delegācijas atgriežas Maskavā un Kijevā un paredzēta otrā sarunu kārta.

  Ukrainas prezidenta kancelejas vadītāja padomnieks Mihailo Podoļaks, kurš ietilpa Ukrainas delegācijā, pavēstīja, ka sarunās Ukrainas un Krievijas puses noteikušas virkni prioritāro tēmu, kurās redzami zināmi risinājumi.

  Krievijas delegācijas vadītājs Vladimirs Medinskis paziņoja, ka otrā sarunu kārta notiks tuvākajās dienās uz Polijas-Baltkrievijas robežas, panākta attiecīga vienošanās.

  «Līdz tam katra no delegācijām, katras delegācijas vadība ar valsts vadību konsultēsies par katru no sarunu pozīcijām,» paziņoja Medinskis. 

  Ukrainas delegācijas sastāvā ir valdošās partijas «Tautas kalps» parlamenta frakcijas vadītājs Dāvids Arahamija, aizsardzības ministrs Oleksijs Renikovs, prezidenta kancelejas vadītāja padomnieks Mihailo Podoļaks, ārlietu ministra vietnieks Mikola Točickis un citas amatpersonas.

  Ukraina bija nolēmusi sarunās pieprasīt Krievijai nekavējoties pārtraukt karadarbību un izvest savu karaspēku no Ukrainas.

  «Galvenais sarunu jautājums ir tūlītējs pamiers un karavīru izvešana no Ukrainas,» iepriekš paziņoja prezidenta Volodomira Zelenska kanceleja.

  Tikmēr Kremlis paziņojis, ka neatklās savas pozīcijas pirms sarunām.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē