• Šobrīd

  weather img

  Rīga +17°C Skaidrs, Z vējš, 5.66 m/s

  Sekss trijatā — fantāzijas īstenošanas pieredze (18+)

  Sekss un attiecības
  Zelda
  19. marts
  4 komentāri

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Bija viens vīrietis un viena sieviete. Nē, nebija viņi vīrs un sieva, viņi bija mīļākie. Tikās vairākus gadus un tad, daloties fantāzijās, nolēma – vajadzētu pieaicināt vēl vienu vīrieti. Sievietei doma iepatikās – kaut kas neparastāks vienmēr sniedz adrenalīnu, un mūsdienu stresa laikmetā adrenalīns ir ļoti noderīgs!

  Apspriežot detaļas, vīrietis viņu iedrošināja, jo bija šajā tēmā pieredzējis. Neuzkrītoši par šo pašu tematu apvaicājoties vēl dažiem, sieviete sajutās mazliet atpalikusi, šķita, ka gandrīz visiem ir bijis sekss trijatā! Lai arī Latvijas demogrāfija ir tāda, ka sieviešu ir vairāk, šādos pasākumos viņas, vairumā gadījumu, ir mazākumā – visvairāk izplatītā versija ir V + S + V.

  Dažiem paveicies ar S + V + S (pārsvarā agrā jaunībā un reibumā), daži par to joprojām sapņo, vienlaikus apzinoties šāda sastāva neiespējamību. Sievietes, ja vien nav citas orientācijas, citu kailu sievieti blakus redzēt negrib! No idejas līdz realizācijai pagāja vismaz gads. Sieviete mēģināja saprast, kādu vīrieti vēlētos pieaicināt, – ne jau katru pazīstamo varētu uzrunāt.

  Prasību nebija daudz, bet grūti apvienojamas vienā personā:

  1. Lai patīk sievietei;
  2. Lai šis vīrietis iekāro sievieti;
  3. Lai viņam formāts būtu interesants;
  4. Uzticamība, konfidencialitāte un – vēlams nekad vairs šo personu nesatikt.

  Pirmie divi punkti atbilda vairākiem, bet no tiem daļa uzreiz atkrita, jo nekad nebūtu gatavi šādai izklaidei. Tie, kam tas patiktu, neatbilda pirmajiem punktiem un nekvalificējās kā uzticami. Vēl daži, kuri varēja izpildīt prasības, bija attāli pazīstami.

  Tā nu ideja plivinājās gaisā, līdz vienudien vīrietis teica sievietei: «Izvēlies, ko vēlies, es respektēšu izvēli. Parūpēšos par to, lai tu justos droši un komfortabli, mana vienīgā prasība – lai viņš man neuzmācas. Un vislabāk ir pavisam svešs!»

  Sieviete padomāja un ielika sludinājumu nenopietnā interneta vietnē. Atsaucība patīkami pārsteidza – atlika vien veikt rūpīgu atlasi. Tālāk par pirmo kārtu netika mazizglītotie, biseksuālie, pārāk vecie un pārāk jaunie. Otro kārtu neizturēja tie, kuru parametri nešķita pievilcīgi sievietei, un tie, kuri netika noteiktajā dienā un laikā noteiktajā vietā. Trešajā kārtā nonāca daži drosmīgie, kuri bija gatavi WhatsApp padalīties ar foto, parunāt pa telefonu un pirms vakara satikties un atrādīties.

  Vīrietis lauku rajonā rezervēja mazu, savrupu viesu namiņu ar saunu, bet sieviete gatavojās morāli un pucējās fiziski.

  Iepriekšējā vakarā abi vēl vienojās par ēdienkarti un dzērienkarti. Tajā dienā sieviete jau laikus devās prom no Rīgas, jo pa ceļam bija plānots apskatīties uz diviem izklaižu kandidātiem. Vienu brīdi sieviete pat apjuka – kā izvēlēties? Un ko darīt, ja patiks abi? Ar šīm šaubām sieviete dalījās ar vīrieti, kurš zibenīgi atbildēja tad ņem abus, es piekrītu. Atbilde sievieti mulsināja un iepriecināja.

  Mulsināja, jo viņa nespēja vizualizēt sevi tādā pasākumā, un iepriecināja, jo sajuta – vīrietis patiešām šo pasākumu velta viņai. Nebija jau tā, ka sieviete nesaprastu, ko dara, pirms tam viņa bija rūpīgi izpētījusi attiecīgās tēmas video (un savām izjūtām atbilstošākos nosūtījusi vīrietim), izlasījusi rakstus angļu valodā par to, kāpēc cilvēki tā dara…

  Pirmais pieturas punkts, pirmais pusfinālists. Smaidīgs, kopts un izglītots vīrietis ap 40 izkāpj no skaista auto, rokās turot konfekšu kasti ar rožu attēlu – īstus ziedus neesot varējis tuvējos miestos atrast, tad nu ziedi esot šādi, saldi. Skūpsts uz vaiga, pieklājības frāzes… Viss notiek viegli un nepiespiesti, it kā viņi tiktos pilnīgi normālā pirmajā randiņā. Tomēr sieviete nolemj noskaidrot svarīgākos jautājumus par simpātijām, precizēt vēstulēs minēto par pieredzi un sarunas laikā saprast, vai viņai būtu pieņemami šo cilvēku iepazīt tuvāk. Ļoti tuvāk.

  Tā viņa uzzina, ka potenciālajam dalībniekam ir sieva, divi bērni un pāru tikšanās pieredze, kuru abi ar sievu praktizējuši intīmās dzīves atsvaidzināšanai.

  Viņš atzīst, ka sieviete viņam patīk un ka ļoti priecātos, ja izvēle kristu tieši uz viņu (sieviete bija paspējusi pateikt, ka ir vēl viens kandidāts). Paļaujoties uz savām izjūtām, sieviete viņam saka – 90%, ka vakarā tiekamies, ja vien nākamais kandidāts pilnīgi neapburs. Bet ja apburs… Ko viņš teiktu, ja viņi būtu divi no malas? Pusfinālists optimistiski attrauc, ka viņš cer uz savu uzvaru, un šis īsais randiņš ar to ir beidzies.

  Pēc stundas sieviete satiek otru kandidātu, simpātisku, sportisku vīrieti, kurš ir bez ziediem un bez konfektēm un izskatās tik pareizs, ka sieviete sajūtas neērti. Saruna īsti nevedas, kandidāts atzīstas, ka pieredzes nav, bet ļoti gribētu… Un sieviete savu lēmumu ir pieņēmusi.

  Tikai sievietei nav skaidrs, kā tā uzreiz kandidātam atteikt? Lai ir nepārprotami un neaizvainojoši. Tālab tiek solīts atbildēt stundas laikā, un tad sieviete kandidātam uzraksta ziņu: «Jūs bijāt ļoti jauks, un noteikti izvēlētos jūs, ja meklētu kādu nopietnām attiecībām, bet šoreiz ne…» Protams, kandidāts reaģē acumirklī un solās būt tik nepareizs, cik nu vien vispār ir pasaulē iespējams. Bet divi iesācēji no trim – tā jau viss var izgāzties! Un sieviete atkārto savu nē.

  Vakara pasākuma sastāvs nu ir zināms, stress sievietei mazliet atkāpjas, un viņa sāk iekārtot atpūtas vietu: dvieļi, sveces, uzkodas, vīna glāzes… Vīrietis brauks pēc darba, ap to laiku arī trešais būs klāt. Un vīrietis teica, ka izklaidēm ar trešo tiks veltītas dažas stundas, bet visa nakts pēc tam – tikai viņiem abiem.

  Domas par vakara gaitu ir uzsildījušas asinis visiem: trešais raksta, ka var ierasties agrāk, nekā norunāts, bet vīrietis sūta ziņas tikai nesāciet bez manis.

  Sieviete pucējas un atbild abiem. Brīžiem viņai šķiet, ka vīrietis no Rīgas nevis brauc pa šoseju, bet burtiski lido, tik strauji viņš tuvojas, lai ierastos pirmais. Tomēr trešais dzīvo šajā Latvijas pusē un ierodas 10 minūtes ātrāk. Sieviete paspēj tikai pieņemt atvesto vīnu, pārmīt dažus vārdus, un tad jau pagalmā ieripo arī vīrieša auto. Abi kungi lietišķi sarokojas, bet pasākuma formāts ir tāds, ka vārdus gan neviens nenosauc, tad visi dodas uz telpām, iekurina pirti, kopīgi klāj galdu un jokojas.

  Viss izskatās nevainīgi. Tosts par satikšanos, cits citam piedāvā uzkodas, sarunas par bērniem un darbu. Sieviete pie sevis nosmīn, ka no malas neviens gan nepateiktu, kāpēc viņi ir te… Saviesīgās sarunas turpinātos vēl un vēl, bet vīrietis ieskatās pulkstenī un zīmīgi nosaka, ka pirts jau noteikti ir sasilusi. Kungi dodas uz dušu, bet sieviete ātri piebeidz vīna glāzi, dziļi ievelk elpu un meklē dvielīti.

  Jo, pēc vīrieša ieteiktā scenārija, vispirms ir jābūt dvielīšos. Lai ir, kam nejauši noslīdēt.

  Pirts ir tieši tik sasilusi, lai nebūtu pārāk karsti, un kompānija ātri apsēžas uz augšējās lāviņas: Sieviete pa vidu, vīrietis pa labi, trešais – pa kreisi… Sieviete vēro kailo trešo. Viņš ir tīri labā sportiskā formā, tomēr melnās spalvas uz krūtīm un muguras viņai ne visai patīk. Ir pierasts pie kailā vīrieša, un šis trešais ir citāds. Maza pauze, neveiklas sarunas…

  Vīrietis paskatās uz sievieti, un viņa saprot: starta atļauja tiek gaidīta tieši no viņas. Neveikla kustība un dvielītis noslīd no sievietes krūtīm. «Varbūt piesēdiet man tuvāk,» sieviete saka, un vīrieši nekavējas. Viņu no abām pusēm apskauj rokas, sākumā sieviete atšķir, kuras ir viņas vīrieša rokas un kuras pieder trešajam, pēc tam viss sajūk… Sieviete skūpstās ar vīrieti. Trešais skūpsta sievietes muguru. Vīrieša lūpas noslīd zemāk un zemāk, sieviete atlaižas, trešais pieplok viņas krūtīm, nu sieviete jūt divas karstas mēles un četras maigi nekautras rokas.

  Acis sievietei ir aizvērtas, viņa tikai sajūt, ka notiek kustība, vīrietis nu ir viņai aiz muguras un balsta viņu kā krēsla atzveltne, kamēr pie viņas klēpja pieplok trešais, bet vīrietis apņēmis ar rokām balsta sievietes kājas. Realitāte aizpeld kaut kur tālu, tālu, sieviete tikai bauda mirkli, vīrietis paceļas virs viņas, un sieviete sajūt mutē locekli, šaubu par tā piederību nav, tā smaržu un formu sieviete uzreiz atpazīst, bet kuras rokas ir kuram…

  To vairs saprast nevar, viss sajūk vienā lielā baudas virpulī. Iesildījušies pirtī, visi trīs pārvācas uz istabas dīvānu, nu sieviete pagaršo arī otru locekli.

  Kompānija ir pamatīgi aizrāvusies, kad iezvanās trešā mobilais telefons. Sieva.

  Trešais ieskatās pulkstenī, ļoti atvainojas un pošas prom. Vīrietis un sieviete paliek, mazliet pārsteigti un ļoti uzbudināti.

  Tikko durvis aizvērušās, vīrietis iegūst sievieti turpat uz dīvāna, abi beidz ātri un skaļi. Kad straujā elpa mazliet norimusi, rodas ideja aiziet izpeldēties naksnīgajā, jūrā un abi, kaili un iekarsuši, aizsoļo augusta tumsā. Ūdens, kā vairumā vasaras dienu, nav ļoti silts, un doma par peldi tiek atmesta, spontāni aizstājot to ar mīlēšanos stāvus. Vieta ir nomaļa. Viņi cer, ka neviens neko neredzēja un nedzirdēja. Gan abu skaļo seksu pie jūras, gan uzreiz pēc tam mierīgāko mīlēšanos uz terases galda.

  Vai terasē bija ieslēgta gaisma? Sieviete pēc tam jautās pie brokastu galda, un vīrietis paraustīs plecus. Bet līdz brokastīm vēl būs daudz stundu. Mīlēties, aizmigt, pamosties, mīlēties, aizmigt, pamosties… Sieviete nebeidza beigt būt patīkami pārsteigta par vīrieša varēšanu vēl un vēl. Starp mīlēšanās reizēm viņš turēja sievieti cieši apskautu, bet viņa turējās pie viņa rokas un miegā smaidīja.

  Brokastoja viņi vēlu, mierīgi un apcerīgi, jo tuvojās laiks šķirties un braukt katram uz savām mājām.

  Vīrietis sēdēja kails, bet sieviete vieglā kleitiņā vēroja viņa iedegumu un vietas, kuras saulei nebija rādītas. Ārā līņāja. Sieviete izgāja uz terases, pastiepa roku zem lietus un vēroja ūdens piles tekam pār plaukstu. Piedzīvojums bija galā. Sieviete centās saprast savas izjūtas, bet nespēja. Pārāk nesen viss noticis. Kailām pēdām no mugurpuses pienāca vīrietis, apkampa un lēni slidināja lūpas pār kaklu. Karstos pelnos uguni iedegt ir viegli. Mirklis, un sievietes kleita tiek pacelta, bet viņa pati noguldīta uz jau vakar iesildītā terases galda. Pa kuru laiku viņš tur uzklāja dvieļus, sieviete padomāja, pirms pārstāja domāt.

  *****

  – Es taču teicu, ka būs bauda un ka to trešo pēc tam neatcerēsies. Tikai baudu.

  – Jā… viņš bija kā tāds palīglīdzeklis.

  – Rotaļlieta.

  – Protams. Mūsu dzīvā seksa rotaļlieta.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  4 komentāri

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+