• Šobrīd

  weather img

  Rīga +4°C Mākoņains, D vējš, 2.06 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  LAF maina savu vizuālo identitāti

  Reklāmraksts
  29. aprīlis, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Latvijas Airēšanas Federācija šodien paziņoja par jaunu vizuālo identitāti.

  LAF patreiz ir uzsācis pakāpenisku pāreju uz jauno identitāti, kas atspoguļosies ne tikai Federācijas formālajā tēlā un logotipā, bet tiks integrēta arī sacensību norisē un noformējumā (karogi, tiesnešu apģērbs, diplomi sportistiem, aksesuāri, utt), kā arī komunikācijā ar sabiedrību. Vienlaicīgi ar jauno vizuālo identitāti atjaunoti tiks arī Latvijas izlases airētāju parādes tērpi un starta formas.

  Jaunā identitāte tapusi sadarbībā ar dizaina studiju NORD ID Rīga un mākslinieci Olgu Kadiševu, tā veidota respektējot airēšanas tradīcijas, sporta veida atrašanos uz ūdens un komandas sporta veidu.

  “Esmu iepriecināts, ka par spīti visām finansiālajām grūtībām ar ko saskaramies un lielo darbu, kas vēl šai Federācijai ir priekšā, mēs spējam sevi reprezentēt kā laikam līdzi ejošu organizāciju, spējam mainīties kopā ar vadošajām sporta organizācijām Latvijā.  Īpašs prieks, ka tas notiek tieši airēšanas sporta 150 gadskārtas svinību gadā, kad Latvijas airēšanas sports svin nozīmīgu jubileju un šī ir lieliska dāvana mums visiem. Identitātes maiņai ir simboliska nozīme un tas vienmēr saistās ar pārmaiņām, kuras mēs visi ceram piedzīvot,” Henrijs Bukavs, LAF Prezidents.

  Sīkāka informācija: info@rowing.lv

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+