• Šobrīd

  weather img

  Rīga +21°C Skaidrs, Z vējš, 1.03 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  DAVID BECKHAM – brilles īstiem večiem

  Reklāmraksts
  27. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Izrādās, radio personībai un TV šovu vadītājam Valdim Melderim briļļu tēma ir aktuāla ne tikai tāpēc, ka vasarā saule spoži spīd. Laiks pienācis brillēm, kas koriģēs redzi. Bet Valdis ir prasīgs – tām jāder un jāizskatās ideāli.

  Tāpēc pasaulslavenā futbolista un arī modes ikonas Deivida Bekhema jaunā briļļu rāmju un saulesbriļļu kolekcija būs īstā izvēle gan Valdim, gan citiem KLUBA lasītājiem, jo piedāvā superaugstu kvalitāti, izvēli starp klasisku un novatorisku stilu par pieejamu cenu.

  Tev jau ir bijušas brilles?

  Ja mēs runājam par optiskajām brillēm, jā, manā privātajā vēsturē man bija brilles, šķiet, līdz 6. klasei. Toreiz nelielo tuvredzību izdevās izārstēt, un mans acu ārsts, noņemot man no deguna brilles, teica: «Nu tā, Valdi, nākamo reizi tev tās vajadzēs ap gadiem 45.» Tagad man ir 51, un es jūtu, ka aptuveni gadu man tās tiešām jau vajag. Tā kā tā nav problēma visu laiku, bet tikai ik pa brīdim, līdz šim man veiksmīgi bija izdevies to ignorēt. Kā es to izjūtu? Kā mēdz teikt, rokas ir kļuvušas par īsām, tāpat savu reizi samazinātas gaismas apstākļos saprotu, ka lietu veidoli vairs nav tik asi kā agrāk. Tāpēc es teiktu: jā, šis ir tas brīdis, kad ir laiks ieskatīties problēmai acīs un atzīt – man tiešām vajag brilles.

  Bet ikdienā man brilles pārsvarā ir velo un moto braukšanas aksesuārs – tieši aizsardzībai. Vasarā nēsāju arī saulesbrilles, protams. Turklāt lielākoties man vienlaikus pieder kādi četri pāri saulesbriļļu, jo esmu no tiem, kas mēdz regulāri tās kaut kur aizmirst vai pat uzsēsties tām virsū. Bet es par to stipri nepārdzīvoju. Man patīk reiz KLUBĀ izlasīta doma – nevajag pirkt tik dārgas lietas, ko nevari atļauties salauzt. Tā es arī dzīvoju – lietām ir jākalpo man, nevis es kalpoju tām. Nav jau tā, ka es tīšām izturētos nevērīgi pret saulesbrillēm. Vienkārši dzīves temps ir straujš, un tā gadās. Bet zini, kas ir forši ar saulenēm? Tās labi noder, lai novērotu cilvēkus, viņiem to nezinot.

  Tu domā sievietes?

  Bet, protams! Skaidrs, ka mums patīk nepieķertiem noskenēt dāmas, īpaši tagad vasarā, kad ir kleitu un īso svārciņu laiks. Skaistu sievieti tā var nopētīt no matu galiņiem līdz kurpju papēdīšiem un nesodīti blenzt. Bet ar šo ir jāuzmanās, jo, ja ir pierasts pie saulesbrillēm, bet kādu reizi tās nav uzliktas, var sanākt mulsinoši mirkļi. Atzīstos, man tā ir gadījies.

  Kādas saulesbrilles tu parasti izvēlies?

  Lielākoties man patīk klasiska dizaina. Vēl man ir bijušas apaļas brillītes kā Lenonam. Kombinācijā ar manu pliko pauri izskatās smieklīgi. Tas, ko esmu sapratis, – man nepiestāv tā dēvētie aviatori.

  Kaut ko atklāji arī fotosesijā?

  Es gribēju gan izālēties, gan atrast briļļu formu, kas man tiešām piestāv. Šajā fotosesijā bija forši uzlaikot arī tāda modeļa brilles, kuras veikalā nekad pats nebūtu iedomājies paņemt rokās. Bet uzskatu, ka nevajag ieciklēties un nav jābaidās pamēģināt kaut ko jaunu, jo tikai tā var paplašināt redzesloku un uzzināt to, ko citādi nekad neuzzinātu. Nav jābaidās izskatīties smieklīgam, ir jābaidās no neinteresantas dzīves. Dod iespēju! Nenoraksti neko uzreiz tikai tāpēc, ka tas ir kaut kas jauns, neierasts! Tā tu vienkārši sevi aplaupi.

  Zinu, ka jau esi pasūtījis optiskās brilles. Kādas tu izvēlējies?

  Izvēlējos pat divus rāmjus no David Beckham briļļu līnijas piedāvājuma. Vieni ir greznāki un pauž – šim cilvēkam makā, biznesā un dzīvē viss ir kārtībā. Otri ir vienkāršāki, ikdienišķāki, derēs pie jebkura apģērba. Bet abu rāmju izvēlē man bija svarīgs ne tikai izskats, bet arī ērtums. Ja tās izskatīsies izcili, bet nebūs ērtas, es vienkārši tās sākšu netīšām aizmirst. Man arī bija ļoti svarīgi, lai kājiņas ir piegulošas un pietiekami smalkas, lai es tās varu iedabūt motocikla ķiverē. Šie abi rāmji gan perfekti der pēc funkcionalitātes, gan izskatās lieliski. Turklāt, turot tos rokās, tiešām ir skaidrs, ka šī ir laba manta – rūpīgi pārdomāta un kārtīgi nostrādāta gan kopumā, gan detaļās.

  Vēl man patīk, ka šajos rāmjos var iestrādāt arī viedās jeb multifokālās brilles, kuras vienlaikus der, lai skatītos gan tālumā, gan tuvumā. Nebūs visu laiku jāņem nost un jāmaina. Un, kas ir sevišķi interesanti, tāpēc nolēmu izmēģināt – šīm brillēm būs hameleonu lēcas, kas ārā tonēsies. Tās kļūs tumšākas spilgtā gaismā, bet gaišākas, ja vide būs tumšāka. Tiek solīts, ka jaunās tehnoloģijas ir superprecīzas, tas man labi noderēs, braucot ar moci.

  Klasikas cienītājiem un stila pionieriem

  Deivids Bekhems ir viens no populārākajiem futbolistiem pasaulē, bet viņš vienmēr ir bijis arī stila ikona numur viens. Viņa apģērbu gaumei un pat matu griezumu tendencēm ir sekojuši miljoniem vīriešu visā pasaulē. Uzsākot biznesu modes pasaulē, Deivids Bekhems nolēma sākt ar, viņaprāt, pašu nozīmīgāko aksesuāru – briļļu ietvariem.

  Deivids novērtē vienkāršības spēku, detaļu nozīmību un augstu kvalitāti, ko var nodrošināt tikai patiesi sava amata meistari. Tādēļ, lai arī zīmols atspoguļo Deivida Bekhema stila vīziju, to rada Itālijā ļoti zināms un augsti novērtēts briļļu nams Safilo.

  Deivida Bekhema stils ir populārs un vienlaikus pārsteidzošs ar to, ka viņš spēj būt tik dažāds, tomēr vīrišķīgs un elegants. Deivida Bekhema zīmola divi lielie virzieni: viens – klasiskais stils, kas guvis iedvesmu no pasaulē visvairāk pazīstamajām un par stila etalonu kļuvušajām saulesbrillēm, tomēr vienmēr pielāgojoties Deivida skatījumam; otrs virziens ir īsta bauda stila pionieriem. Tās ir stilīgas, drosmīgas brilles ar attieksmi. Šajā kolekcijā ir gan vintāžas atsauces ar drosmīgiem, mūsdienīgiem stila pagriezieniem, gan tiešām ekstravagantas un hipsterīgas brilles, kas tomēr piestāvēs arī džentlmenim.

  Tālāk šie divi virzieni tiek iedalīti stila kapsulās, lai klientam ir vieglāk atrast savu virzienu. David Beckham piedāvā kapsulu The Motorcycle, kas tapusi, iedvesmojoties no Deivida aizraušanās ar močiem. Šīs brilles sevī apvieno tiešām stilīgu dizainu un izteiktu funkcionalitāti, lai tās būtu absolūti ērtas un kā punkts uz i motociklu cienītāju stilā.

  The Voyageur kapsula ir veltīta tiem, kas vienmēr ir ceļā. Deivids pats daudz stundu ir pavadījis lidostās, viesnīcās, uzgaidāmajās telpās, arī aizraujošos ceļojumos ar ģimeni, piedzīvojumos un pārgājienos. Neviens no šiem ceļojumiem nav iedomājams bez izcilām saulesbrillēm, tāpēc viņa zīmola kolekcijā noteikti bija jābūt ceļojumu aksesuāram.

  Deivida Bekhema zīmola lepnums ir īpašo lēcu brilles. Deividam bija svarīgi, lai vīrieši arī ar īpašām, pat specifiskām prasībām viņa kolekcijā atrastu sev piemērotas, izskatīgas brilles. Tāpēc kolekcijā speciāla vieta ir atvēlēta funkcionāliem, taču nenoliedzami stilīgiem briļļu rāmjiem ar īpašām lēcām – polarizētām, fotohromām, oranži tonētām, no stikla gatavotām un ar zilā spektra gaismas filtra blokiem. Starp citu, oranži tonētās lēcas ir izcilas, braucot ar motociklu, jo nodrošina kristāldzidru redzamību neatkarīgi no apstākļiem.

  Velns slēpjas detaļās

  Kas ir fenomenāli – lai arī izvēle ir ļoti plaša un David Beckham zīmola briļļu klāstā katrs atradīs savas īstās un vienīgās, šos rāmjus vieno spēcīga identitāte. Kas ir šis maģiskais spēks? Tās ir perfekti nostrādātas un pārdomātas detaļas.

  Visas zīmola brilles ir izgatavotas no izturīga un augstvērtīga plastmasas sakausējuma un pārbaudīta, spēcīga metāla.

  Īpaša uzmanība tiek pievērsta briļļu kājiņām – tās ir elegantas formā, bet vienlaikus gana platas, lai ērti turētos. To pašos galiņos ir iestrādāti viegli vilnīši, kas dara lielu darbu, – brilles ērti turas vietā, nešļūkā un nekrīt nost, pat strauji grozot galvu.

  Deivida Bekhema kolekcijas paraksta detaļa ir uz katrām brillēm esošais talismans. Deividam tuvs un mīļš simbols ir spārni – tie ir attēloti arī vairākos viņa tetovējumos. Spārni apzīmē gan brīvību un tiecību doties uz priekšu, gan vēlmi sniegt aizsardzību un drošību, kas ir īsteni vīrišķīga īpašība. Tāpēc spārni stilizētā minimālisma veidolā ir uz katrām Deivida Bekhema zīmola brillēm vietā, kur savienojas rāmis un kājiņa.

  Tā kā Deivids jūtas absolūti pārliecināts par šā zīmola izcilo dizainu un izpildījumu, katru briļļu rāmi rotā arī viņa iniciāļi – monogramma. Tas ir kvalitātes, atbildības un stila simbola apliecinājums.

  www.fielmann.lv

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+