• Laima iepazīstina ar jaunu Lukss tumšās šokolādes līniju un vēsturiskā ziedu dizaina atdzimšanu

  Reklāmraksts
  13. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Svarīga ziņa ikvienam klasikas cienītājam – iemīļotais saldumu zīmols «Laima» ir radījis jaunu tumšās šokolādes «Lukss» līniju, pietam ietērpis to krāšņos ziedu – rožu un liliju – dizaina iepakojumos, kurus no vēsturiskajiem arhīviem punktošanas tehnikā digitāli iedzīvinājusi latviešu grafikas dizainere Maija Rozenfelde.

  «Jau vairāk nekā 150 gadus pircēji turpina uzticēties «Laima» zīmolam, novērtējot tā nemainīgi augsto kvalitāti pie kuras ik dienu strādā pašmāju šokolādes meistari. Īpaši lepojamies ar mūsu klasiskajām vērtībām, kuras ir iecienītas paaudžu paaudzēs. Viena no tādām vērtībām ir tumšā šokolāde «Lukss», kas neviļus ir kļuvusi ikoniska, ar savu koši sarkanās rozes dizainu un nemainīgu tumšās šokolādes kvalitāti. Tieši tādēļ «Laima» tumšās šokolādes sortimentu esam apvienojuši zem «Lukss» nosaukuma, apliecinot tā kvalitāti, klasisko garšu un arī raksturīgo klasisko ziedu dizainu,» stāsta «Orkla Latvija» komunikācijas vadītāja Laura Bagātā.

  Daļā no jaunās tumšās šokolādes līnijas iepakojuma dizainiem ir izmantoti ziedu elementi, kas vēsturiski ir bijuši uz «Lukss» šokolādes iepakojumiem kādā no tā ražošanas laika periodiem. Dizaina izstrādes laikā tika pētīti gan arhīvi, gan «Laima» šokolādes muzejā atrodamās vēstures liecības, kas palīdzēja atdzīvināt vēsturiskos zīmējumus, pārvēršot tos krāšņā un mūsdienīgā grafiskajā dizainā, taču saglabājot to autentiskumu.

  «Vizuālā estētika un cilvēka pieskāriens it visā ir klātesošs «Laima» zīmola kods. Kad apkārt visi ziedi jau plaukst, arī karaliskās rozes un lilijas uz «Lukss» iepakojumiem ir uzplakušas. Šie ziedi rotā tumšās šokolādes iepakojumus, jo tās simbolizē kaislību, romantiku un mīlestību. Esam pārliecināti, ka «Lukss» tumšās šokolādes cienītāji novērtēs ne tikai patīkamās garšu kombinācijas, bet arī greznos iepakojumus – kopā šī kombinācija rada arī lielisku dāvanu saviem tuvajiem svētkos un ikdienā,» turpina Laura Bagātā.

  Jaunais ziedu dizains ir uz «Lukss» īpaši tumšajām šokolādēm (87% kakao un 70% kakao), «Lukss» tumšās šokolādes ar ķiršiem un mandelēm, «Lukss» porainās tumšās šokolādes, «Lukss» tumšās šokolādes ar veselām mandelēm un «Lukss» tumšās šokolādes ar lazdu riekstiem iepakojumiem. Šokolādes tāfelītes jaunajā veidolā jau šobrīd ir atrodamas visos lielākajos tirdzniecības tīklos, kā arī citās mazumtirdzniecības vietās.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē