Santa.lv
  • Latviešu aktrise atliek kāzas un savā dzimšanas dienā nāk klajā ar īpašu vēsti

  • SAGLABĀ RAKSTU
    16.07.2026
  • Evija Kalnbērza
    Foto: Picture Agency
    Savā 34. dzimšanas dienā aktrise un Latvijas Nacionālās operas un baleta kora māksliniece ģimenei un draugiem pavēstīja īpašu ziņu – viņai būs mazulis!

    Skatuves māksliniece Elīna Avotiņa, kuru daudzi skatītāji iepazina seriālos Viņas melo labāk un Nemīlētie, kā arī filmā Tumšzilais evaņģēlijs, nupat nosvinēja 34. dzimšanas dienu. Šajā dzīves gadā viņa saņēmusi ļoti īpašu dāvanu, un ar šo priecīgo vēsti dalījusies tieši svētku dienā. Elīna būs māmiņa!

     

     

    Vaicāta, kā šobrīd jūtas, viņa žurnālam Privātā Dzīve neslēpj prieku: «Jūtos ļoti labi! Šķiet, ka enerģijas ir daudz vairāk nekā iepriekš. Bērniņš aug, kustas un liek par sevi manīt ar katru dienu arvien spēcīgāk.» Atvasītei pasaulē jānāk augusta beigās. Topošā māmiņa atklāj, ka lielākā daļa mazulim  nepieciešamo lietu jau nopirktas, atlicis vien veikalos sameklēt dažus sīkumus.

    Gaidāmās atvases tētis ir Elīnas līgavainis, topošais ķirurgs Zigurds Tamanis. Abi grasījās jau šovasar precēties, taču «augstāki spēki» plānos ieviesuši korekcijas. «Pieteicās mazulīte, tāpēc kāzas nolēmām atlikt uz vēlāku laiku. Patlaban ļoti priecājamies par gaidāmo bērna piedzimšanu,» skaidro Avotiņa.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti