Kādēļ personīgajai izaugsmei nepieciešama nauda?

Reklāmraksts
14. oktobris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Mūsdienās arvien vairāk cilvēku sāk interesēties par personīgās izaugsmes iespējām. Šis termins attiecas uz dažādiem paņēmieniem, kā uzlabot savus ieradumus, uzvedību, darbības un emocijas. Sevis iepazīšana, grāmatu lasīšana, semināru apmeklēšana, mērķu nospraušana.. Tomēr kāda loma tajā visā ir naudai – kādēļ personīgajai izaugsmei nepieciešama finansiālie līdzekļi?

Nauda liek pievērst uzmanību

Kad cilvēkam tiek piedāvātas bezmaksas iespējas, viņš pret tām visbiežāk attiecas vieglprātīgi. Tiek lejupielādēta bezmaksas grāmata, kura tā arī netiek izlasīta vai, piemēram, tiek veikta reģistrācija bezmaksas semināram, kurš galu galā netiek apmeklēts.   

Nav svarīgi, cik vērtīga ir grāmata vai seminārs – ja netiek veikts finansiāls ieguldījums, iespēja netiek uztverta nopietni un atbildīgi. Kur ir Jūsu finanses, tur ir Jūsu uzmanība, jo nākas atteikties no grūti nopelnītas naudas. Ja par grāmatu vai semināru tiek samaksāts, iespēja, ka to izmantosiet, divkāršojas, jo Jūs vēlaties atgūt ieguldītās naudas vērtību, šajā gadījumā – intelektuālā veidā.

Nauda motivē rīkoties

Mums rodas laba ideja. Mēs par to priecājamies. Mēs ievācam un apkopojam nepieciešamo informāciju, kā to realizēt. Tomēr jau pavisam drīz mēs pārdomājam un tā arī nesākam rīkoties, lai realizētu lielisko ideju.

Jāsaprot, ka Jūs nekad nevarēsiet sasniegt savus sapņus, ja padodaties, līdz ko kaut kas iesākts. Kad idejas īstenošanā iesaistīta nauda, Jūs, pats nemanot, piespiedu kārtā atrodat veidus, kā kliedēt šaubas un sasniegt mērķus.

Lai arī cik liela būtu motivācija, diemžēl kādā mirklī tā zūd, tādēļ nepieciešams veikt finansiālu ieguldījumu – tas motivēs rīkoties, nevis jau tūlīt pat padoties. Pašsaprotami, ka neviens nevēlas lieki izšķērdēt naudu, īpaši, ja mērķu sasniegšanai izmantoti naudas aizdevumi.

Nauda sniedz iespēju gūt eksperta padomu

Ar naudas palīdzību paveras arī daudz un dažādas iespējas kontaktēties ar ekspertiem un gūt vērtīgu padomu, mācoties no viņu kļūdām un pieredzes. Kādēļ nepieciešama nauda, ja cilvēks ar cilvēku var aprunāties arī bez maksas? Laiks ir nauda! Kad runa ir par personīgo izaugsmi, nākas maksāt par otra cilvēka ieguldīto laiku.

Nauda sniedz iespēju apvienoties ar domubiedriem

Jūs, protams, nevarat cerēt, ka visi sapratīs Jūsu sapni jeb to, ko vēlaties panākt ar personīgo izaugsmi. Mērķis, kuru cenšaties sasniegt dienu un nakti un kas nozīmē Jums itin visu, Jūsu tuvākajiem cilvēkiem var šķist bezjēdzīgs. Tomēr, lai pavisam drīz nepadotos, Jums nepieciešama motivācija un līdzīgi domājoši cilvēki, un arī tam nepieciešama nauda. 

Mirklī, kad cilvēkam nākas veikt finansiālu ieguldījumu, viņš spēj pārkāpt savas robežas. Pat, ja iepriekš cilvēks nav bijis īpaši komunikabls, nauda palīdz apvienoties ar domubiedriem un sasniegt mērķus kopīgi.

Nauda rada naudu

Nopirkt tiešsaistes grāmatu vai dalību seminārā ir vienkārši. Neatkarīgi no tā, cik tas maksā, naudu tērēt nav patīkami, īpaši, ja tā nonāk sveša cilvēka ‘’maciņā’’.  Arī tad, ja cilvēks nolēmis veicināt personīgo izaugsmi, viņam jāmaksā rēķini, jāgādā pārtika un jānodrošina sev pieklājīgi dzīves apstākļi. Visbiežāk cilvēki vēlas attīstīt personīgo izaugsmi, lai pelnītu, un naudu iespējams pelnīt tikai tad, ja pirms tam veikts kāds ieguldījums.

Ja darīsiet to, kas Jums patiesi patīk, ar laiku atgūsiet ieguldīto naudu ne tikai intelektuālā, bet arī finansiālā veidā. Kā iepriekš minējām, nauda pievērš uzmanību, uzliek atbildību, motivē, paver dažādas iespējas un sniedz iespēju apvienoties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, un tas viss ar laiku patiesi var pārvērsties peļņā.

Piemēram, ja mērķa sasniegšanai izmantots naudas kredīts, taču tagad esat sasniedzis mērķi un strādājat savā sapņu profesijā, Jūs varat ar prieku atpelnīt ieguldīto naudu un atmaksāt kredītu!

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt!

 

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+