• Šobrīd

  weather img

  Rīga +6°C Skaidrs, D/DR vējš, 2.57 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Leģendārais aktieris Līcītis savā nelielajā dzīvoklītī bijis pavisam viens…

  Piemiņa
  Evija Kalnbērza
  Marta Kalniņa
  24. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: F64
  Kad izdzisa aktiera dzīvība, viņš savā nelielajā dzīvoklītī bijis pavisam viens. Pēdējā laikā kājas arvien biežāk pievīlušas, un nereti Arnis atstājis vaļā durvis, lai draugi viņu varētu apciemot.

  «Satikos ar Arni 7. janvārī – dienu pirms viņa 76. dzimšanas dienas. Tagad atkal viņam zvanīju vairākkārt, lai uzaicinātu uz savu dzimšanas dienu un apvaicātos, kā jūtas, taču telefons bija izslēgts. Tas šķita aizdomīgi…» PDz stāsta Diāna Sproģe, kura patlaban raksta grāmatu Galvenajā lomā Arnis Līcītis. «Palūdzu mūsu kopējam draugam, lai aizdodas uz Arņa dzīvokli apskatīties. Tur viņš arī Arni atrada mirušu…»

  Pēdējā laikā aktierim bijušas veselības problēmas, kājas nemaz neklausījušas, un bieži viņš atstāja durvis neaizslēgtas, lai draugi Arni varētu apciemot. «Pēdējo reizi viņam zvanīju pirms kādas nedēļas, runājām pusstundu. Arnis bija labā garastāvoklī. Viņam pavisam nesen palika 76 gadi. Nekas neliecināja par tādu nelaimi,» sestdien feisbukā ierakstīja producents Boriss Levi.

  Diāna Sproģe atklāj: «Vasarā bija visintensīvākais periods, kad ar Arni tikāmies vismaz reizi nedēļā, un viņš man daudz stāstīja par savu dzīvi. Biju uzzinājusi, ka Arnim stipri pieklibo veselība, un es domāju, kā varētu uzlabot Arņa ikdienu, vērst viņa domas citā virzienā un aizpildīt viņa laiku. Man radās doma rakstīt par Arni grāmatu.»

  Daudz laba vēlējumu no draugiem, paziņām un kolēģiem Arnis paguva saņemt dzimšanas dienā 8. janvārī. Un neviens no sveicējiem nenojauta, ka šī varētu būt pēdējā saruna ar Līcīti.

  Aktieris Mārtiņš Vilsons PDz stāsta: «Apsveicu Arni dzimšanas dienā, un tā bija mūsu pēdējā saruna. Lai gan vēl pirms dažām dienām man bija tāda nemierīga sajūta, ka vajadzētu Arnim piezvanīt… Bet tad jau saņēmu zvanu, ka viņa vairs nav… Vēl iepriekšējā dienā kaimiņš ar viņu bija runājis, abi pasmējušies, bet nākamajā Arni atrada pakritušu savā dzīvoklī…»

  Vairāk lasi jaunākajā Privātās Dzīves numurā!

  • Leģendārais aktieris Arnis Līcītis aiziet vientulībā. Draugs viņu atrada mirušu...
  • Lielo rēķinu trakums! Krūmiņam jāmaksā 27 tūkstošu eiro, Gerkens atsakās no baseina, bet Suvorova domā, kur aizņemties. 
  • Holivudas zvaigzne Malkovičs pastaigājas pa Rīgu. Neticami, neviens viņu neatpazina!?
  • Asiņainas kaislības Vīnē. Opolais atkalsatikšanās ar bijušo mīļoto. 
  • Margarita Vilcāne atzīstas: «Ja es būtu stulbāka, man būtu vieglāk dzīvot.»
  Privātā Dzīve nr04

   

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+