• Latvijas Jūras medicīnas centrā pieejama Modernākā Magnētiskās Rezonanses iekārta ar Mākslīgo Intelektu

  Reklāmraksts
  14. augusts, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto

  Latvijas Jūras medicīnas centrā ir pieejama modernākā 3 Teslu Magnētiskās Rezonanses iekārta ar Mākslīgo Intelektu, kas piemērota ne tikai pieaugušajiem bet arī bērniem.

  Latvijas Jūras medicīnas centrā darbu sāk modernākā GENERAL ELECTRIC Healthcare 3 Teslu Premium klases optiskā veida magnētiskās rezonanses iekārta SIGNA Pioneer AIR IQ Edition, kas īpaši izceļas ar precīzu un ātru darbību.

  Latvijas Jūras medicīnas centrs ir lielākā privātā ārstniecības iestāde Latvijā, kura spēj nodrošināt visa veida veselības aprūpes pakalpojumus vienuviet. Sākot no profilaktiskām pārbaudēm, diagnostikas un ārstēšanas līdz pat vissarežģītākajām operācijām un rehabilitācijai.

  Latvijas Jūras medicīnas centram ir ļoti sena vēsture, bet esošajā formā tas ir kopš 1998.gadā. Visu šo laiku tas ir attīstījies tā, lai tajā būtu labākie speciālisti un modernākās iekārtas.

  Medicīnā ļoti svarīgi ir savlaicīgi un precīzi uzstādīt diagnozi, lai var uzsākt ārstēšanu. Tādēļ Latvijas Jūras medicīnas centrs ir papildinājis savu pakalpojumu klāstu ar modernāko Premium klases Trīs Teslu Magnētiskās rezonanses iekārtu, kas aprīkota ar Mākslīgo intelektu.

  • Komforta un modernāko tehnoloģiju apvienojums

  Šī jaunās paaudzes trīs Teslu Magnētiskās rezonanses iekārta ir mūsdienu tehnoloģiju sasniegums, kas apvieno svarīgākās pacienta vēlmes – komfortu un labsajūtu izmeklējuma laikā un augstas kvalitātes izmeklējuma rezultātus, kas ļauj ātri, precīzi un efektīvi noteikt diagnozi un uzsākt ārstēšanu.

  • Ātra izmeklējuma uzsākšana

  Pateicoties Komforta pozicionēšanas funkcijai, ir maksimāli saīsināts sagatavošanās laiks izmeklējuma uzsākšanai.

  • Izmeklējums kā atpūtas brīdis

  Iekārtas iekšpusē ir plašs korpuss, kas nodrošina pacientiem vēl vairāk vietas un mazāk satraukumu izmeklējuma laikā. Savukārt, plašais galds, kas var tikt nolaists zemu grīdai, būtiski atvieglo pacientiem uzkāpšanu un nokāpšanu, kas ir ļoti svarīgi pacientiem traumu un kustību ierobežojumu gadījumos.

  • Elpo brīvi izmeklējuma laikā

  Attēlu veidošanas programmas un uzlaboto kustību korekcijas programmatūra pielāgojas pacienta kustībām, kā rezultātā ir iespējama pilnībā brīvi elpojoša pacienta ķermeņa  attēlu veidošana. Tas ne tikai atvieglo pacientiem izmeklējuma procedūru, bet arī nodrošina attēla kvalitāti pat vissarežģītākajās situācijās.

  • Neinvazīvas procedūras

  Speciāla tehnoloģija jaunajā iekārtā nodrošina kvantitatīvu perfūzijas novērtējumu bez starojuma vai injekcijas. Papildus tam, ir iespējams iegūt 3D attēlus ar visu aknu pārklājumu. Tas nodrošina neinvazīvu, kvantitatīvu triglicerīdu tauku satura novērtējumu aknās, kas var palīdzēt diagnostikā. Turklāt ir pieejami arī bez kontrasta angiogrāfijas risinājumi.

  • Ātri un kvalitatīvi izmeklējumi

  Pateicoties mākslīgajam intelektam, izmeklējuma laiks saīsinās par 40% līdz 60%. Izmantojot mākslīgo intelektu, uzlabojas arī izmeklējuma rezultātā iegūto attēlu izšķiršanas spēja.

  • Precīza vēdera un mazā iegurņa izmeklēšana  

  Vēdera izmeklēšanai tiek izmantota jaunākās tehnoloģijas radiofrekvences spole, kas ir vieglāka, un veic kvalitatīvākus izmeklējumus. Jaunajā iekārtā ir uzlabota vēdera dobuma un mazā iegurņa orgānu patoloģijas diagnostika. Pateicoties speciālām tehnoloģijām, bez papildus ierīcēm vēdera dobuma un mazā iegurņa izmeklējuma laikā tiek sinhronizēts elpošanas kustību un attēlu veidošanas process, kas novērš artefaktu rašanos. Tādējādi ir iespējams veikt arī precīzus ginekoloģiskos izmeklējumus sievietēm un prostatas izmeklējumus vīriešiem.

  • Izmeklējumi arī kaulaudiem

  Jaunā Magnētiskās rezonanses iekārta nodrošina arī kvalitatīvu kaulaudu izmeklēšanu. Turklāt, var izmeklēt arī pacientus, kuriem ir metāliski implanti, kas ir būtiski visu pacientu precīzā diagnostikā. Tādējādi ir iespējams iegūt vienmērīgu attēlu kvalitāti visiem pacientiem.

  Neatliec veselību!

  Piesakies konsultācijai un uzlabo dzīves kvalitāti!

  Tālrunis: 67 889 000

  AS “Latvijas Jūras medicīnas centrs”

  E-pasts: [email protected]

  Profesionalitāte un individuāla pieeja – https://ljmc.lv

  Adrese: Patversmes iela 27, Rīga, LV-1005

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē