Kas glabājas mirušā miljonāra Valērija Maligina darbavietā?

Slavenības
Zane Piļka-Karaļeviča
6. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: LETA / Mūžībā aizgājušais Valērijs Maligins
Drīz apritēs divi gadi, kopš miljonārs, Olainfarm valdes priekšsēdētājs devies mūžībā. Viņa ģimene un uzņēmuma darbinieki parūpējušies par Valērija Maligina piemiņas saglabāšanu, savukārt viņadarba kabinets joprojām ir aizzīmogots.

Pirms pāris nedēļām Olainfarm svinīgi atklāja jaunu ražošanas korpusa ēku, kuras būvniecībā un iekārtu iegādē ieguldīti aptuveni 3,6 miljoni eiro. Pirms dažiem gadiem šo projektu parakstīja Valērijs Maligins. Atklājot ražotni, Olainfarm valdes priekšsēdētājs Lauris Macijevskis vairākkārt uzsvēra miljonāra ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

Tas, ka Olainfarm dibinātāja piemiņa uzņēmumā tiek godāta, redzams ik uz soļa. Pie sienām pieliktas Maligina goda plāksnes, arī Olainfarm banketu zāle palikusi tāda, kāda bija Maligina dzīves laikā, – pie sienām piestiprinātas viņa medību trofejas, apbalvojumi.

Olainfarm valde pieņēmusi lēmumu uzņēmumā arī izveidot Valērijam veltītu piemiņas telpu. Pie šī projekta strādā viena no Latvijas lielākajām dizaina studijām.

Uz PDz jautājumu, kas šobrīd saimnieko Maligina darba kabinetā, kurā atradās ekskluzīvs retro automobilis, dārgas gleznas, ikonas un citi ekskluzīvi interjera priekšmeti, uzņēmuma pārstāve Ieva Lapiņa-Ennīte norādīja, ka miljonāra kabinets joprojām ir aizzīmogots un tajā nevar iekļūt.

«Valērija Maligina darba kabinetā atrodas priekšmeti, kas ietilpst uzņēmēja atstātajā mantojumā. Ņemot vērā, ka tas nav sadalīts, tiek nodrošināta mantas saglabāšana,» norādīja Lapiņa-Ennīte.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+