• Top izglītojošs raidījums skolēniem «Zinātne vai maģija”

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  22. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums «Tet» un producentu grupa «Jump Studio» veido jaunu, izklaidējoši izglītojošu raidījumu bērniem un jauniešiem «Zinātne vai maģija».

  Deviņās aizraujošās sērijās topošajiem pētniekiem – pirmsskolas un skolas vecuma bērniem katru reizi būs iespēja iepazīt kādu jaunu fizikas un/vai  ķīmijas noslēpumu. Pie izklaides platformas Tet TV+ skatītājiem sērijas nonāks jau oktobra noslēgumā un tās top sadarbībā ar Zinātkāres centru «Futurimo Rīga».

  «Ir svarīgi neaizmirst par televīzijas satura iespējām ne tikai izklaidēt, bet arī izglītot, un ir brīnišķīgi, kā raidījuma radošā komanda ir spējusi abas šīs lietas tik organiski savienot. Nepārtraukti domājam par to, kā sniegt pievienoto vērtību mūsu skatītājiem un ceram, ka gados jaunā auditorija novērtēs šo spraigo cīņu starp fizikas un burvju pasaules likumiem. Ekrānā rastās atbildes ļaus uzzināt to, kas dažkārt skolas solā šķiet ļoti sarežģīts,» saka Inga Alika Strode, Tet TV un izklaides pakalpojumu daļas direktore.

  Raidījuma galvenā mērķauditorija ir sākumskolas skolēni, bet burvju triki spēs ieinteresēt gan jaunākus, gan vecākus skatītājus. Veids, kā izskaidroti fizikas un ķīmijas likumi varētu noderēt skolēniem, kas šos priekšmetus jau apgūst skolā. Zinātnes likumi tiks izskaidroti, izmantojot aizraujošus eksperimentus, tajā skaitā, atklājot maģijas aizkulises, kas slēpjas aiz populāriem burvju trikiem. 

  Raidījuma vadītāju lomās iejutīsies un draudzīgiem spēkiem mērosies divi draugi – zinātnieks Zintis (Marģers Majors) un iluzionists Dante (Dante Pecolli) – pat vissarežģītākās zinātnes tēmas pārvēršot izglītojošā piedzīvojumā, kas mazajiem skatītājiem paliks spilgtā atmiņā.

  Sērijās tiks atklātas interesantas zinātniskas detaļas par magnētiem, ūdeni, uguni, skaņu, gaisu, gravitāciju, inerci un elektrību. Skatītājus katrā epizodē sagaida gan tēmas skaidrojums, gan vairāki eksperimenti. Piemēram, demonstrējot nepieciešamos apstākļus, lai norisinātos degšana vai izmēģinot, kā veidojas lietus. Aizraujoši piemēri sniegs ieskatu fizikas, ķīmijas un dabas zinātņu pamatos.

  Video epizožu cikls «Zinātne vai maģija» būs skatāms izklaides platformā Tet TV+ no oktobra beigām. Lai nodrošinātu šī satura pieejamību arī skatītājiem ar dzirdes spektra traucējumiem, visas epizodes būs pieejamas ar subtitriem.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē