• «Attapos uz grīdas asins jūrā.» Horens atklāj jaunas detaļas par baiso uzbrukumu Dobelē

  Skandāls
  Gita Vīksne
  22. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Horens Stalbe pēc bandītu uzbrukuma.
  Foto: No privātā arhīva
  Horens Stalbe pēc bandītu uzbrukuma.
  Pagājušajā nedēļā portāls Santa.lv jau vēstīja, ka grupas Riga Reggae solists Horens Stalbe 13. aprīlī tika smagi piekauts. Sekas ir šaušalīgas. Žurnāla «Privātā Dzīve» jaunākajā numurā viņš pastāsta, kas īsti notika torīt Dobelē.

  «Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu staricinājums un izkustināti kakla skriemeļi,» iegūtās traumas žurnālam «Privātā Dzīve» atklāj mūziķis Horens Stalbe. Visu pagājušo nedēļu viņš pavadīja Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā, bet turpmāko mēnesi būs spiests pārvietoties ar kruķiem.

  Incidents norisinājies Dobelē, kurp Horens bija devies kopā ar kolēģi Kristapu Strūbergu. 12. aprīļa vakarā mūziķi uzstājās Austrumu bārā ar regeju, hiphopu un dejām. Bijis lielisks vakars. Pēc godam padarīta darba 13. aprīļa rītā Horens un Kristaps devušies uz vietējo benzīntanku pēc karstmaizītēm, kur pēkšņi uzradušies «ne pārāk viesmīlīgi puiši» un rupji apsaukājuši darbinieci, kura tobrīd jau gatavojusi mūziķiem maizītes. Horens viņiem aizrādījis.

  «Kristaps gaidīja pie letes, bet es tirdzniecības zālē skatījos, ko vēl nopirkt. Un tad šie nelieši un gļēvuļi uzbruka no aizmugures.

  Biju paņēmis kartupeļu salmiņu paciņas, jau griezos, kad saņēmu ļoti spēcīgu sitienu pa galvu.

  Pēc tā attapos uz grīdas, pār mani bija pārliecies Kristaps. Acīmredzot uz brīdi biju zaudējis samaņu. To, ka man ir lauzts deguns, sapratu uzreiz, jo gulēju asiņu jūrā,» piedzīvoto atminas Horens un piebilst – labi, ka nav trāpījuši pa deniņiem. «Tad gan – nezinu, vai vēl būtu dzīvs!»

  Vairāk par tā rīta asiņainajiem notikumiem lasi un skati žurnālā «Privātā Dzīve»!  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē