• Horenu pamatīgi piekāvuši bandīti: Zīmīgi, ka tas notika 13. datumā

  Slavenības
  Estere Jansone
  18. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Facebook/Riga Reggae
  Regeja mākslinieks Horens Stalbe kādu laiku būs spiests pārvietoties ar kruķiem. Viņam ir lauzta kāja, savainots deguns un pamatīgs zilums zem acs.

  Grupas «Riga Reggae» fanus šonedēļ pārsteidza fotogrāfija, kas uzņemta Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas pagalmā – tajā redzams Horens Stalbe ar draugu Ēriku. Abiem ir ieģipsētas kājas, un Stalbem ir arī citi savainojumi, tostarp zila acs. Lai gan bildē Horens Stalbe smaida, ar viņu notikušas patiesi trakas lietas. Mūziķis portālam Santa.lv sacīja: «Tur ir patiesībā krimināllieta, nevis kaut kādi joki, ka es būtu kaut kur pālī nokritis… Man uzbruka bandīti, noziedznieki.» Plašāk stāstīt par šausminošo notikumu pagaidām mūziķis atturas, jo šobrīd notiek izmeklēšana. «Varu vien atklāt, ka tas notika Dobelē. Zīmīgi – 13. datumā,» tā Stalbe.  

  Viņa draugs Ēriks gan neesot šajos notikumos iesaistīts. «Jā, arī viņam ir lauzta kāja, taču tā ir sakritība. Mēs vienkārši nejauši satikāmies slimnīcā. Viņš ir mans bijušais darba kolēģis, iepriekš sešus gadus kopā strādājām kafejnīcā «Cuba»,» paskaidro Horens.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē