• Klāt pēdējā pavasara ziedu festivāla nedēļa Pakrojas muižā

  Reklāmraksts
  15. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Lielākais Tulpju un pavasara ziedu festivāls Lietuvas Pakrojas muižā tuvojas noslēgumam. Festivāls gaida viesus līdz svētdienai, 19. maijam. Apmeklējot to šajās dienās, iespējams izbaudīt ne vien ziedu krāšņumu, bet arī Pakrojas muižas ziedošā ābeļdārza burvību. Steidzieties iedvesmoties no pavasara un ieraudzīt pašas pēdējas vēlo tulpju šķirnes!

  Muižas ābeļdārzā atrodas arī unikālā strazdu pilsēta, kurā tradicionālā veidā uz garajiem kātiem izvietoti gandrīz 1000 krāsainu putnu būru. Būri tika veidoti atbalsta kampaņas «Brīvības putni» ietvaros, un tos apgleznoja pazīstami cilvēki no Lietuvas, Latvijas un Ukrainas, mākslinieki, skolēni un dažādu organizāciju kolektīvi. Šos unikālos putnu būrus var iegādāties muižā uz vietas vai akcijas interneta vietnē brivibasputni.lv. Visa akcijas laikā iegūtā nauda tiks izmantota dronu iegādei Ukrainas bruņotajiem spēkiem.

  Ziedu skaistumu Pakrojas muižā papildina arī unikālās vēsturiskās izklaides, kas ļauj aizceļot pagātnē un piedzīvot īstu 19. gadsimta muižas dzīvi. Šeit ripo karietes un retro automobiļi, darbojas amatnieku manufaktūras, alus darītava, vēsturiskā spirta rūpnīca, parfimēra darbnīca un Panoptiks, kurā pats fon der Ropu personīgais ārsts bija sakrājis iespaidīgu dīvainību kolekciju.

  Vairāk par festivālu: www.pakrojasmuiza.lv

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē