20. janvāris, 2021
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers šonakt izcēlās Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pret Vašingtonas Capitals, gūstot Pitsburgas Penguins labā skaistus vārtus mazākumā.

Pitsburgas Penguins otrā perioda vidū bija iedzinējos ar 2:4, turklāt spēlēja lielajā mazākumā – trijatā pret pieciem, kad Bļugers saņēma tālu piespēli no savas komandas vārtsarga Keisija Desmita un devās uzbrukumā. Tas bija veiksmīgs, Bļugeram gūstot skaistus vārtus, kas iesāka komandas ceļu uz rezultāta izlīdzinājumu un vēlāk arī uzvaru pagarinājumā.

Statistika liecina, ka šie Penguins komandai bija pirmie vārti lielajā mazākumā kopš 2012. gada februāra.

Divas minūtes pēc Bļugera panākuma Penguins zvaigzne Jevgeņija Malkins panāka rezultāta izlīdzinājumu – 4:4, bet uzvaras vārtus pagarinājuma otrajā minūtē guva otra pitsburgiešu superzvaigzne Sidnijs Krosbijs.

Teodors Buļgers šajā NHL sezonā piedalījies četrās Penguins spēlēs, guvis vienus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles. Jāpiebilst, ka šajā mačā pret Capitals Latvijas hokejists izcēlās ar 1+1, jo asistēja Koltonam Skevjūram komandas pirmo vārtu guvumā.