• Šobrīd

  weather img

  Rīga +11°C Daļēji apmācies, R/ZR vējš, 2.57 m/s

  Sāļā svētku torte

  Sāļās kūkas
  Ievas Māja
  Ievas Māja
  11. jūnijs, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Sāļā svētku torte
  Foto: No izdevniecības "Žurnāls Santa" arhīva
  Sāļā svētku torte
  Kreptīga un efektīga sāļā torte, kas būs svētku galda karaliene. Tās sastāvdaļas nav pārlieku dārgas, arī pagatavošana daudz laika neaizņems, taču, lai tā izdotos, vajadzēs pacensties, lai torte labi turētos kopā un neviena starpkārta nebūtu ne par šķidru, ne par sausu, lai veidotos skaisti apaļa forma.
  Sarežģītība
  Augsta
  Izmaksas
  Vidējas
  Pagatavošana
  1st 40m

  VARIANTI!

  • Tortes garnēšanai var izmantot arī garneles, krabju nūjiņas vai līdzīgus izstrādājumus. Tomēr rozītes vēlams gatavot no kūpinātas, nevis svaigi mazsālītas zivs, jo tā straujāk bojājas, bet tortei, lai tā iegūtu savu īsto garšu un produktu garšas savilktos, nepieciešams aptuveni 12 stundas nostāvēt ledusskapī.

  SVARĪGI!

  • Jāraugās, lai pildījumam paredzētie maisījumi būtu pietiekami valgi, taču tie nedrīkst būt arī par šķidru, jo tad tecēs. Īpaši rūpīgi jāveido kausētā siera un majonēzes maisījums ārmalu apziešanai. Tam jābūt mazliet ķepīgam un blīvam, turklāt jāklāj biezāks slānis, lai riekstiņi labi pieķertos un turētos. Ja torti paredzēts pasniegt uz salātlapām rotāta šķīvja, lapas jāieklāj tieši pirms celšanas galdā. Salātus nav vēlams klāt reizē ar apakšējo kārtu, jo, apdarinot malas, krēma krikumi tās notraipīs, turklāt, uzglabājot 12 stundas ledusskapī, tās zaudēs savu svaigo izskatu.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+