Tici vai nē, bet ērces jau modušās un tek kļavu sulas!

Laikapstākļi
Santa.lv
20. janvāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Dagnija Lejiņa
Šī gada ziema nudien pārsteidz. Jau aizvadītajā nedēļā tika fiksēts pirmais kūlas ugunsgrēks, daudzviet uzziedējušas sniegpulkstenītes, bet brīvdienās dažviet jau bija nopērkamas svaigas kļavu sulas. Savukārt kāda māmiņa Facebook.lv Atsaucīgo māmiņu forumā ierakstījusi aicinājumu uzmanīties no ērcēm, jo vakar noķērusi pirmo šī gada kaitnieku!

Veikala Idille pircēja portālam Santa.lv dalījās ar atradumu – svaigas kļavu sulas no Krimuldas novada, ko veikalā pirkusi jau aizvadītajā nedēļas nogalē. Veikalā portālam apstiprināja, ka pirmās kļavu sulas bijušas nopērkamas jau pirms divām nedēļām, tieši šobrīd, gaisa temperatūrai pazeminoties, sulas netek, taču, ja laiks kļūs siltāks, tad uz nedēļas nogali veiakā varētu būt pieejama jauna porcija. Cena par pusotru litru – 3 eiro. Veikala pārstāvji gan min, ka cena var mainīties atkarībā no tā, vai un cik labi sulas tecēs. 

Tikmēr Facebook.lv Atsaucīgo māmiņu forumā Kitija Alante no Skrīveriem dalījusies iespaidos par pirmo noķerto ērci, kas rāpojusi pa kaķa kažoku.Foto no Kitijas Alantes personiskā arhīva.

Šī brīža laika prognoze liecina, ka laiks saglabāsies tikpat silts arī mēneša izskaņā un februārī. 

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs