• Darbs aptiekā – jauns profesionālā piepildījuma avots

  Reklāmraksts
  25. septembris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Arvien populārāka kļūst profesijas un nodarbošanās maiņa – dzīves gaitā, izmēģinot dažādus darbus, arvien vairāk saprotam, kas ir mūsu aicinājums un kādam darbam vēlamies veltīt savu ikdienu. Kādam tā ir atgriešanās pie nepiepildītā bērnības sapņa, bet kādam citam – pilnīgi jauns profesionālais pavērsiens. BENU Aptiekā Jelgavā strādājošā Viktorija Meldere ir piemērs tam, kā jomas iepazīšana var iedvesmot profesionālām pārmaiņām, jaunu zinību apgūšanai un savu profesionālo interešu piepildīšanai.

  Pēc pirmās profesijas Viktorija ir maizes-miltu konditorejas izstrādājumu speciāliste, taču, pastrādājot nozarē, ātri vien nonākusi pie secinājuma, ka tas nav tas, ko vēlas dzīvē darīt. Savukārt medicīna un veselības joma Viktoriju ir interesējusi jau agrāk – sākotnēji vēlējās iet studēt medicīnu, lai kļūtu par ārstu, taču, apzinoties savas spējas, prasmes un stiprās puses, sapratusi, ka psiholoģiski ārsta profesija būtu par smagu, tādēļ nolēmusi pievērsties farmacijas jomai.

  Darbs aptiekā iedvesmo

  Dzīvē iekārtojies tā, ka Viktorija nonākusi darbā BENU Aptiekā, veicot aptiekas vadītājas palīdzes pienākumus. Tieši šis ir bijis pavērsiena punkts Viktorijas profesionālajā darbībā, jo, kolēģu un vides iedvesmota, sapratusi – vēlas studēt farmāciju!

  Topošā farmaceite stāsta: «Meklējot darbu, parādījās vakance BENU Aptiekā par vadītājas palīgu. Nu jau pusotru gadu strādāju aptiekā, mācos no kolēģiem un arvien vairāk saprotu, ka gribu būt kā viņi – zinoši, jo būt par farmaceitu, tas ir būt bezgalīgā informācijas plūsmā, vienmēr ir kas jauns, ko iemācīties. Darbs nav garlaicīgs, vienmēr ir, ko darīt, un tas viss man šķiet aizraujošs, kaut arī nav viegli.»

  Gandarījums par paveikto

  Farmaceits – tā ir profesija, kas sniedz lielu gandarījumu par paveikto, jo ir iespēja palīdzēt citiem. «Farmaceita darbā man visvairāk patīk tas, ka ikdienā jāiemācas kļūt par īstu pedantu, jo darbs ar zālēm ir ļoti rūpīgs, kārtīgs un atbildīgs, katrai lietai aptiekā ir sava vieta,» uzsver Viktorija. «Turklāt ar savu darbu iespējams palīdzēt daudziem jo daudziem cilvēkiem, kas rada vislielāko gandarījumu. Jauniegūtās zināšanas ļoti noder arī ikdienā – gan sev, gan tuviniekiem un draugiem, kad tiek lūgts kāds padoms vai ieteikums,» viņa piebilst.

  Iespēja – BENU Aptiekas atbalsts studijām

  Viktorija ir viena no tiem, kas sava profesionālā sapņa piepildīšanai izmanto BENU Aptiekas piedāvātās apmaksātās studijas. «Šī gada septembrī uzsāku studijas Sarkanā Krusta medicīnas koledžā,» stāsta Viktorija. «Arī citiem galvenokārt ieteiktu nenobīties un iet uz priekšu! Sākumā var šķist, ka ir pārāk grūti, pat neiespējami, taču nedrīkst padoties, ir jāmēģina! Ja ir vēlme, tad ir jādara, un viss izdosies!»

  BENU Aptieka ikvienam interesentam piedāvā iespēju studēt farmāciju. Programmas ietvaros konkursa atlases kārtībā uzvarētājiem tiek nodrošinātas BENU Aptiekas finansētas studijas Rīgas 1. medicīnas koledžā vai Sarkanā Krusta medicīnas koledžā farmaceita specialitātē un garantēts apmaksāts darbs BENU Aptiekā gan studiju laikā, gan pēc to veiksmīgas absolvēšanas.

  Par to, kā pieteikties programmai, kā arī par darba iespējām BENU Aptiekās, vairāk uzzini: https://karjera.benu.lv/

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē