• Šobrīd

  weather img

  Rīga +25°C

  Vidusjūras diēta kapsulās
  Cardioace logo

  Aizkustinošs stāsts par mazo Dārtu un viņas ģimeni (2. sērija)

  Reklāmraksts
  24. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto

   

  23.maijs Cilmes šūnu transplantācija. Dārtas stāsts from Māmiņu Klubs on Vimeo.

  Bankas pieredze un stabilitāte

  Bankas pieredze un tās stabilitāte ir garants uzglabātā parauga drošībai. Ja naudas glabāšanai banku vēsture un darbības principi mērāmi simtos gadu, tad bioloģiskā materiāla uzglabāšana bankā ir ar dažu desmitu gadu pieredzi. Pasaulē ir dažādas cilmes šūnu banku darbības pozitīvas un negatīvas pieredzes, kas ilgstošā laikposmā ļauj spriest par drošības pasākumu ievērošanu. Svarīgi, lai banka tā vienkārši „nepazūd’’ pat pie tādiem apstākļiem, ja mainās atbildību sfēra uzņēmuma attīstības gaitā.

  Uzglabāto paraugu skaits un kapacitāte

  Cilmes šūnu bankas izveidošana, izaugsme, attīstība prasa lielas finanšu investīcijas, kas savukārt, nozīmē finanšu struktūru uzticību uzņēmumam. Tas dod garantu klientam, ka materiāls ir drošībā

  Pārstāvniecību un laboratoriju skaits

  Noteikti svarīgi, ir izvēlēties uzņēmumu, kam ir savas laboratorijas. Tas nozīmēs, ka šim uzņēmumam piemīt ekspertu zināšanas materiāla sagatavošanai klīniskai lietošanai, kā arī cieša sadarbība ar klīnikām. Šādai cilmes šūnu bankai nepieciešamības gadījumā būs vienkārša un ātra piekļuve Jūsu paraugam, kā arī saīsināsies laiks, lai sagatavotu materiālu transplantācijai.

  Akreditācija

   Akreditācija ir kvalitātes procesa izsekojamība visā cilmes šūnu dzīves laikā, tādēļ vēl pirms izvēlēties, ar ko slēgt līgumu, vajadzētu iepazīties ar pakalpojuma sniedzēja uzticamību. Latvijā ārstniecības uzraudzību veic Zāļu valsts aģentūra, un reģistrā publiski iespējams noskaidrot, vai iestāde ir akreditēta darbam ar cilvēka audiem vai nē. Ja nākotnē būs vajadzība pēc cilmes šūnu pielietošanas, tad klīnika, kurā to paredzēts darīt, neveiks procedūru ar materiālu, kas nav atbilstoši paņemts, uzglabāts un transportēts.

  Cilmes šūnu bankas laboratorijas atrašanās vieta

  Parasti maksimālais pieļaujamais laiks, kādā paņemtajam materiālam jānonāk laboratorijā, ir 72 stundas. Tai pašā laikā, svarīgi to izdarīt pēc iespējas ātrāk.

  Cilmes šūnu bankas sadarbība ar klīnikām

  Lai nodrošinātu rezultatīvu un vairākkārtēju cilmes šūnu izmantošanas iespēju nākotnē, būtiski uzmanību pievērst tam, vai banka nodarbojas tikai ar materiāla uzglabāšanu, vai tā sadarbojas ar klīnikām, nodrošinot pacientiem reālu atbalstu brīdī, kad ārstēšana nepieciešama. Latvijā neveic transplantāciju ar jaundzimušā cilmes šūnu materiālu. Tātad jāpievērš sadarbībai Eiropas Savienības ietvaros, jo visticamāk, ka ārstēšana tiks veikta ārpus Latvijas teritorijas.

  Medicīniskas konsultācijas iespēja slēdzot līgumu

  Lai klientiem būtu iespēja pārliecināties par to, ka viņi tiešām pieņem apzinātu lēmumu, saglabājot cilmes šūnu materiālu, svarīgi, lai būtu pieejama kvalificēta medicīnas speciālista konsultācija un padoms.

  Vairāk variet uzzinātwww.nabassaite.lv, info@nabassaite.lv vai zvanot pa tālruni 26583773

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

   

  Veselība - Parūpējies par savu sirdi!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+