• Šobrīd

  weather img

  Rīga +14°C

  Imunitāte ir tik svarīga

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 23. līdz 29. janvārim

  Privātā Dzīve
  Santa.lv
  Santa.lv
  23. janvāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Būsi apņēmības pilna uzlabot savas dzīves kvalitāti un ieviest savā dzīvē ko īpašu. Daudz domāsi un vērtēsi. Var rasties labas idejas par konkrētiem darbības virzieniem un soļiem.

  Lēmumu pieņemšanā un ideju īstenošanā jāļauj vaļa iekšējai balsij un intuīcijai. Nebaidies no oriģināliem risinājumiem, ar tiem pārsteigsi pat vispieredzējušākos profesionāļus. Jārīkojas drosmīgi!

  Viegli iepazīsies, aizrautīgi komunicēsi, jaunus draugus un domubiedrus spēsi atrast teju uz līdzenas vietas. Kopīgas aizraušanās var cieši satuvināt ar kādu svešinieku. Daudz vērtīga uzzināsi intīmās sarunās. 

  • Veiksmīgs  23. un 27. janvāris.

  Vērsis

  Gaidāms diezgan haotisks un satraukumu pilns periods. Rausies uz visām debess pusēm, gribēsi paveikt kaut ko vērtīgu un paliekošu. Bieži vien pārtērēsi spēkus un jutīsies nogurusi.

  Var būt raksturīga tieksme pārspīlēt, izlikties gudrākai un zinošākai par citiem. Mēģini situāciju novērtēt reāli. Vērts ieklausīties apkārtējo sacītajā un mācīties no viņu pieredzes.

  Vislaimīgākā jutīsies mājās un mīļotā cilvēka sabiedrībā. Kopības sajūtu baudīt traucēs vien tava pārliekā aizraušanās ar pienākumiem. Jauna satikšanās var pilnībā izmainīt tavu attieksmi pret dzīves vērtībām. 

  • Veiksmīgs 23. un 24. janvāris.

  Dvīņi

  Cilvēku un notikumu ieskauta, rāmi baudīsi dienu plūdumu. Būs maz pienākumu, plānu un shēmu, vairāk viegluma, ļaušanās dzīvei un brīvdienu sajūtas. Vērts pievērsties atvaļinājuma plāniem!

  Lieliska nedēļa visam, kas saistīts ar pārdošanu, reklāmu, prezentāciju. Labi veiksies darbs komandā, īpaši tad, ja tev būs iespēja kādu daļu no saviem pienākumiem uzticēt citiem. Vairīsies no nopietnām pārrunām ar vadību.

  Attiecību jomā gaidāms mīlestības piepildīts laiks. Pilnībā paļausies uz savu mīļoto, uzticēsi viņam plānot jūsu kopīgo laiku. Brīnišķīgs laiks atklātām sarunām par dzīvi.

  • Veiksmīgs 25. un 26. janvāris.

  Vēzis

  Iespējams, jutīsi vieglu apjukumu, jo darīsi daudz, taču nekādi dižie rezultāti nebūs manāmi. Cītīgāk pievērsies plānošanai, lūko izvairīties no čīkstēšanas un tikt vaļā no bezspēcības sajūtas!

  Ja rīkosies pēc plāna un mazāk stresosi par tracinoši aktuāliem jautājumiem, tad šajā nedēļā izdosies izdarīt ļoti daudz, turklāt ļoti labā kvalitātē. Paļaujies uz savām zināšanām un uzņēmību! 

  Brīvajām jāizvērtē cilvēki,  kuriem dāvā savu uzmanību. Iespējams, kāds no viņiem tikai atņem tev enerģiju un laiku. Attiecībās esošajām jāatrod laiks un iespējas, lai pabūtu divatā vien.

  • Veiksmīgs 27. un 28. janvāris.

  Lauva 

  Steidzīgais ritms nedaudz norimsies, mazināsies satraukums. Ķersies klāt nopietnu darbu plānošanai un līdzšinējās rīcības izvērtēšanai. Iespējami dažādi pārsteigumi attiecībā uz līdzcilvēkiem.

  Nozīmīgas sarunas ar darījumu partneriem vajadzētu mazliet atlikt. Atkārtoti un īpaši vērīgi tiks izskatīti naudas jautājumi. Jāpievērš uzmanība tam, vai cilvēku teiktais saskan ar to, ko viņi dara.

  Tev būs tieksme pārspīlēt emocijas un savu nozīmīgumu. Patiesas mīlestības vārdā būsi gatava uz visu, taču notikumi var risināties tik strauji, ka pietrūks laika kaut mazliet padomāt.

  • Veiksmīgs 23. un 26. janvāris.

  Jaunava 

  Jaudīga nedēļa personīgās un profesionālās izaugsmes ziņā. Svarīgi apzināties savas vēlmes un soli pa solim doties noteikto mērķu virzienā. No sliedēm var izsist sadzīviski notikumi. Nezaudē modrību!

  Baudot panākumus, neaizmirsti, ka jāseko līdzi aktuālajiem procesiem un jātur roka uz pulsa. Darba jomā tevi, iespējams, gaida jūtamas pārmaiņas – tiks pārdalīti pienākumi vai būs jauna vadība. 

  Brīvajām vērts paplašināt paziņu loku, būt vairāk cilvēkos. Ilgstošā kopā būšanā nepieciešamas jaunas vēsmas, ieteicams kopā doties ārpus ierastās vides. Iespējama tikšanās ar senu mīlu.

  • Veiksmīgs 23. un 24. janvāris.

  Svari

  Būsi viegli ietekmējama, jūtīgi reaģēsi uz apkārtējo viedokli un norādēm. Atturies no kategoriskiem un neatgriezeniskiem lēmumiem. Aktuāli var kļūt kādi nesenas pagātnes notikumi, nepabeigtas sarunas vai darbi.

  Jāiedziļinās katrā sīkumā. Centies nemētāties no viena darba pie nākamā, sāc vienu un to arī pabeidz, rādot visiem savu dziļo kompetenci. Ļauj izpausties radošajai dzirkstelei!

  Ciešas emocionālas attiecības var kļūt vienlaikus gan iedvesmojošas, gan nomācošas, jo būsi pilnībā atkarīga no mīļotā teiktajiem vārdiem un noskaņojuma. Jāatrod iespēja no sirds izrunāties. 

  • Veiksmīgs 25., 26. un 27. janvāris.

  Skorpions  

  Tik daudz domu un interešu tev sen nebūs bijis. Viegli dibināsi jaunus kontaktus, apgūsi jaunas teritorijas, aizrausies ar trakām idejām. Aktuāls kļūs jautājums par savstarpēju uzticēšanos. 

  Liela nozīme būs sadarbībai. Pirms pieņem lēmumus, apspriedies, pajautā, kādas ir citu domas, noskaidro visus faktus un tikai tad noformulē savu viedokli. Uzmanīgi jāizvērtē savi izdevumi.

  Būsi atvērta mīlestībai. Kāda varbūt saņems bildinājumu, cita beidzot pamanīs, cik brīnišķīgs cilvēks jau ilgstoši ir līdzās. Jaunās attiecībās – rozā briļļu un tauriņa pieskārienu baudīšanas periods.

  • Veiksmīgs 27. un 28. janvāris.

  Strēlnieks

  Pavisam neliela apstākļu maiņa dos tev iespēju pavisam citādi paraudzīties uz aktuālajām dzīves situācijām. Ja vien iespējams, ieteicams mazliet iepauzēt, lai apkopotu spēkus un atgūtu enerģiju.

  Tevi gaida jauni izaicinājumi un uzdevumi. Visā, ko dari, jārīkojas tieši un pārliecinoši. Šajā nedēļā izteiktie vārdi un dotie solījumi iezīmēs ilgu un drošu profesionālās izaugsmes ceļu.

  Sniegsi prieku, uzmanību un mīlestību savam sirds cilvēkam. Iespējamas gan arī sadzīviskas ķildas, kas liks asinīm riņķot divtik straujāk, taču nekādi nopietni pavērsieni attiecībās nav gaidāmi.

  • Veiksmīgs 24. un 25. janvāris.

  Mežāzis

  Saņemsi pārpārēm informācijas, un tavs svarīgākais uzdevums būs to pareizi uztvert, sašķirot un piemērot konkrētām dzīves situācijām. Obligāts punkts darbu sarakstā – atrast laiku mieram un klusumam.

  Izdosies paplašināt un padarīt interesantāku savu darbības jomu, ja vien ļausi sev atvēzēties un pieņemsi par iespējamu arī nezināmo un neparasto. Darbā var aizsākties nopietni ilgtermiņa procesi.

  Var nākties parakņāties pa pagātnes attiecībām, lai sakārtotu kaut ko, kas tajās palicis nepabeigts. Iespējams, satiksi cilvēku, kas tevī uzjundīs reiz jau piedzīvotas izjūtas un kaislības.

  • Veiksmīgs 23. un 24. janvāris.

  Ūdensvīrs

  Maz uzmanības veltīsi nopietnām pārdomām un konstruktīviem lēmumiem, vairāk ļausies dzīves plūdumam. Emocionāli būsi pārāk jūtīga. Jābūt īpaši vērīgai pret sīkām, it kā nenozīmīgām niansēm.

  Nāksies uzklausīt ļoti dažādus, pat pretējus viedokļus un priekšlikumus. Padomus gribēs sniegt arī cilvēki, kuriem ir visai maza saprašana par notiekošo. Mēģini paraudzīties uz procesiem it kā no malas.

  Brīvajām var būt kāda daudzsološa tikšanās intelektuālā vidē, kam sekos interesantas iepazīšanās. Savās izjūtās, emocijās un pārdzīvojumos dalies tikai ar pašiem tuvākajiem cilvēkiem.

  • Veiksmīgs  26. un 27. janvāris.

  Zivis 

  Būsi lieliskā noskaņojumā. Ar sajūsmu gaidīsi katru nākamo dienu, ar gaišu ticību lūkosies nākotnē, ticēsi sev un saviem spēkiem. Fantāzijas par nākotnes plāniem var būt pat ļoti auglīgas un reālas. Piefiksē tās!

  Lūko visus pienākumus un uzticētos darbus paveikt ar maksimālu atdevi un noteiktajā laikā, lai pierādītu, cik tu esi uzticama un vērtīga darbiniece. Sarunās ar pieredzējušiem profesionāļiem vari saņemt vērtīgu ieteikumu.

  Lielisks laiks, lai saliktu pa plauktiņiem visus līdz šim neskaidros jautājumus attiecībās. Pievērs vairāk uzmanības mīļotā cilvēka emocijām.

  •  Veiksmīgs 27. un 28. janvāris.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība - Stiprini imunitāti!

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  AutoBild.lv

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+