Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 22. līdz 28. augustam

Horoskopi
Ieva
Ieva
22. augusts, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

Auns

Iespējami pārsteigumi, turklāt visai mulsinoši vai nesaprotami. Var būt piņķerīgas situācijas saistībā ar dzīvesvietu, šķēršļi ierastajos ikdienas ceļos. Labāk atturēties no piedalīšanās masu pasākumos. 

Darba lietās būtiska nozīme būs visam, kas saistīts ar naudu. Katrā ziņā pret naudu jāizturas ar cieņu, nedrīkst tērēt to, kas vēl nav nopelnīts. Būs vairāk praktisku pienākumu, mazāk – intelektuālā darba. 

Ja esi attiecībās, var būt kāds būtisks notikums, kas mainīs plānoto, būs jāpielāgojas jaunajai situācijai. Jaunas iepazīšanās nāks ar spilgtām emocijām. 

 • Veiksmīgs 24. un 28. augusts.

Vērsis

Tavā ceļā visu laiku būs izteiksmīgas norādes, kas neļaus kļūdīties. Galvenais – klausīt savai sirdij un rīkoties, kā tā liek. Ja notikumi liek tev mainīt plānus, nepretojies.

Ar savu enerģiju, degsmi un mērķtiecību panāksi daudz. Šis ir īstais laiks spert nozīmīgus soļus, lai īstenotu sapņus. Vari tikt pie paaugstinājuma vai algas pielikuma. Pieņem izaicinājumus un dodies uz priekšu!

Vilinās mājīgums, ģimenes siltums un harmonija. Ja esi brīva, pār tevi var nākt apskaidrība par to, ko patiešām vēlies. Nosaki prioritātes un izdari vērtīgus secinājumus. 

 • Veiksmīgs 22. augusts.

Dvīņi

Uz cilvēkiem un notikumiem spēsi paskatīties citādi nekā līdz šim – iespējams, secināsi, ka ir cilvēki, kuriem nav vietas tavā dzīvē, un ir procesi, kas jāvirza uz priekšu, izmantojot pavisam citas metodes.

Darba lauks turpinās plesties plašumā – gan tām, kurām ir savs bizness, gan tām, kas strādā pie darba devēja. Lieliska nedēļa, lai runātu par to, kas tev svarīgs, un nāktu klajā ar jaunām idejām.

Iespējami ar pārsteigumi un nozīmīgi notikumi ģimenes dzīvē. Lai nerastos domstarpības, biežāk un atklātāk vienam ar otru jārunā. Vairāk laika būs jāvelta vecākiem vai radiem.

 • Veiksmīgs 23., 24. un 25. augusts.

Vēzis

Piemērots laiks, lai nostiprinātu senu un vērtīgu draudzību. Vērts doties ciemos pie kāda sen neredzēta cilvēka, dāvājot sev burvīgus atkalsatikšanās mirkļus.

Daudz vairāk uzmanības jāvelta gan esošajiem, gan jaunajiem klientiem vai sadarbības partneriem. Ieteicams piedalīties publiskos pasākumos, uzklausīt citu cilvēku ieteikumus un pieredzi.

Ja iecerēts uzsākt jaunas attiecības, jābūt īpaši uzmanīgai, modri jāvēro katrs izredzētā solis, jāieklausās viņa teiktajā. Ja esi attiecībās, tajās var parādīties aizdomu un greizsirdības ēna. Ieteicams par visu atklāti izrunāties.

 • Veiksmīgs 26. un 27. augusts.

Lauva 

Dažām gaidāmi lieli un koši notikumi. Ar lielu aizrautību iesaistīsies visā, kas virmos ap tevi, un arī tad, ja nekas īpašs nebūs noticis, jutīsies kā saņēmusi pamatīgu uzmundrinošu lādiņu.

 Darba lietās gaidāmi svarīgi lēmumi, kuriem būs liela nozīme arī nākotnē. Var nākties stāties pretim viedoklim, kas ir pilnīgi pretējs tavējam. Cīņa par tavu taisnību vainagosies ar pavisam neierastu rīcību. 

Jaunas iepazīšanās var notikt pavisam negaidīti un pat tādā vidē, par kuru šķita: iepazīties tur nav iespējams. Viegli vari sajaukt draudzīgu komunikāciju ar romantisku koķetēriju.

 • Veiksmīgs 23., 24. un 28. augusts.

Jaunava 

Lai gan sirdī jau būsi gatava jauniem un spilgtiem notikumu pavērsieniem, tomēr var nākties vispirms noslēgt, sakārtot un pabeigt to, kas jau iesākts, jauninājumus mazliet atliekot uz vēlāku.

Darījumu pasaule pie tavām kājām izritinās sarkano paklāju. Rīkojies, pieņem lēmumus, spied gāzes pedāli grīdā! Tavos spēkos būs ietekmēt procesu virzību – pietiks gan zināšanu, gan jaudas. 

Emocijas virmos un riņķos ap tevi, bieži vien jaucot galvu. Jaunās attiecībās iespējama mulsuma pauze, var būt pārpratumi. Esošajās attiecībās svarīgi būs parādīt un varbūt arī pierādīt savas jūtas. 

 • Veiksmīgs 22. un 23. augusts.

Svari 

Gaidāma patīkamām izjūtām bagāta nedēļa – tās virmos tev visapkārt. Iespējams kāds nozīmīgs notikumu pavērsiens, kas, visticamāk, būs saistīts ar kaut ko jau zināmu.

Paredzamas lielas runas un vēl lielāki darbi saistībā ar naudas lietām. Jāgādā, lai tu būtu uz viena emocionālā viļņa ar sadarbības partneriem un klientiem. Parūpējies, lai citu ieguvumi kļūtu izdevīgi arī tev.

Mīlas dzīve prasīs atklāt visus tavus maiguma un mīļuma resursus. Gaisā virmos spēcīga seksuālā enerģija – ļaujies baudai! Tev pašai par pārsteigumu, jaunas attiecības var veidoties profesionālajā vidē. 

 • Veiksmīgs 23., 24. un 25. augusts. 

Skorpions 

Nāksi klajā ar konkrētām atklāsmēm un idejām, tiksi skaidrībā par turpmāko rīcības plānu. Piemērots laiks, lai noslēgtu kādu darbu vai posmu. Svarīgi, lai tava rīcība saskanētu ar tavām izjūtām. 

Tā vien šķiet, ka visā, ko darīsi, tu saņemsi atbalstu ne vien no apkārtējiem, bet arī no kādiem augstākiem spēkiem. Vienīgais, kas netiks atbalstīts, – savtīga rīcība. Piesargies, jo var būt kārdinājumi rīkoties negodīgi.

Attiecību dzīve būs intensīva, partnerim nemitīgi vajadzēs tavu uzmanību un klātbūtni, var rasties problēmas sadalīt savu laiku starp darbu un mīļoto cilvēku.

 • Veiksmīgs 26. un 27. augusts.

Strēlnieks

Var pārņemt neizskaidrojams nemiers un satraukums. Lai arī problēmas risināsies it kā pašas no sevis un izdosies pavirzīties krietni tuvāk saviem mērķiem, līdz īstam gandarījumam vienmēr dažu soļu pietrūks.

Profesionālā dzīve uzņems apgriezienus un metīs līkločus, taču tas tevi nesamulsinās. Kamēr skaidri zināsi, uz ko tēmē, nekādu grūtību darbā nebūs. Var parādīties jaunas iespējas.

Attiecībās esošās varēs justies brīvi un viegli, nekādi pārdzīvojumi un konflikti nav gaidāmi. Ja esat tikai nesen iepazinušies, šis būs vērtīgs laiks, lai atrastu ceļu vienam pie otra.

 • Veiksmīgs 27. un 28. augusts. 

Mežāzis

Gaidāmi patīkami jaunumi, iegūsi vērtīgas atziņas. Esi vērīga, īpašu uzmanību veltot tam, kas notiek tavā vistuvākajā apkārtnē! Dāvā savu klātbūtni sev svarīgiem cilvēkiem.

Darba vidē var būt arī situācijas, kas tevi izsitīs no līdzsvara un kuras tu nevarēsi ietekmēt. Sirdij tuvu ideju īstenošanai enerģijas netrūks, vari arī pieņemt būtiskus lēmumus.

Romantisko attiecību jautājumos nāksies būt neatlaidīgai un visu savu uzmanību veltīt konkrēta nodoma realizēšanai. Labvēlīgs laiks, lai stiprinātu ģimenes saites, beidzot nokārtotu apgrūtinošus sadzīviskus jautājumus. 

 • Veiksmīgs 22. un 26. augusts.

Ūdensvīrs

Var nākties par saviem nodomiem ilgi un dikti pārliecināt gan tuvākos, gan plašāku sabiedrību. Var rasties lielas neskaidrības ikdienas plānos. Kāds līdz šim līgani ritējis process satīsies šķēršļos.

Ikdienas gaitās paredzama liela steiga, lēmumus pieņemsi viegli un ātri. Daudz kas no tā, ko darīsi, būs iepriekš zināms un paredzams, tomēr atsevišķas situācijas prasīs neordinārus risinājumus. Nebaidies izkāpt no komforta zonas!

Būs daudz romantikas un kaisles. No partnera puses saņemsi pulka mīļuma un rūpju, un arī pati būsi gatava mīļotajam dāvāt daudz prieka un baudas.

 • Veiksmīgs 24. un 25. augusts.

Zivis 

Kādus lēmumus būsi pieņēmusi, kādus mērķus sev būsi noteikusi, tā arī virzīsies uz priekšu. Var rasties sajūta, ka nekas jauns dzīvē nenotiek.

Vērts apzināt visas savas prasmes, apkopot pieredzi un celt gaismā sen apgūtas zināšanas un iemaņas. Darbīgs un piepildīts laiks gaidāms tām, kurām ir savs bizness, tikai jāraugās, lai viss, ko dari būtu lietderīgs un jēgpilns.

Piedzīvojumu meklētājas varēs droši nirt dziļākos ūdeņos, atļaujot sev piedzīvot neparasti piesātinātas emocijas. Svarīgi būs atrast laiku atvaļinājumam vai vismaz garākām brīvdienām kopā ar mīļoto.

 • Veiksmīgs 26. un 27. augusts.

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+