• Ko nedarīt pilnmēness laikā, lai nekaitētu veselībai

  Padomi
  Santa.lv
  Santa.lv
  22. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Vaclav Matous/Shutterstock.com
  Uzskata, ka pilns mēness, tāpat kā jauns un tukšs mēness, ir nedraudzīgs laiks daudzām darbībām. Tas ir brīdis, kad jāapstājas un jāpadomā. Un tāpat domājot arī cilvēka ķermenis un nervu sistēma, kurus nevajagot dzīt stresā, bet, gluži pretēji, relaksēt.
  • Neļauj sevi provocēt uz konfliktiem, jo nervu sistēma šajā laikā ir nestabilāka! Nenosodi un nekritizē sevi, jo tam nav racionāla pamata.
  • Pilnmēnesī labāk neieplānot zobārsta apmeklējumu un citas medicīniskas manipulācijas, jo brūces asiņo stiprāk nekā parasti un asiņošanu ir grūtāk apturēt.
  • Centies neieplānot arī kosmētiskas procedūras, jo šai laikā organismā iekļuvušās baktērijas ātrāk nekā citkārt var izraisīt iekaisumu.
  • Nepārēdies, jo īpaši izteikta ir tendence organismā veidoties tauku rezervēm. Neēd arī vēlu vakarā, jo tas īpaši traucēs miegam un organisma atjaunošanās procesiem naktī.
  • Ieteicams nedoties ceļojumā, nenodarboties ar tehnikas labošanu, aktīvu sportošanu – jebko, kam ir potenciālu traumu risks, jo gan lielāka iespēja savainoties, gan arī pušumi ilgāk dzīs.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē