Aktieris Gatis Gāga laulājas Doma baznīcā

Kāzas
Zane Piļka-Karaļeviča
22. oktobris, 2020
1 komentārs

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
Aktieris, kurš nupat izvirzīts Lielā Kristapa balvai nominācijā labākais aktieris otrā plāna lomā, 3. oktobrī apprecējies.

Par Gata Gāgas sievu kļuva Saeimas deputātes Ingunas Rībenas un arhitekta Uģa Zābera meita producente un dažādu televīzijas projektu veidotāja Žaklīne Zābere.

«Negribu no savas puses neko komentēt. Gribam paturēt to pie sevis,» PDz atzina aktieris. Pāris posās kāzām jau pavasarī, tomēr koronavīrusa uzliesmojums pasaulē ieviesa korekcijas viņu plānos, un Gatis ar Žaklīnu pārcēla kāzu datumu uz vēlāku laiku, kad vīruss būs rimies.

Žaklīne Zēbere

Laulības esot notikušas majestātiskajā Rīgas Doma baznīcā, klātesot teju 100 lūgtajiem viesiem. Pāri laulājis mācītājs Elijs Godiņš. Apprecoties Žaklīne paturējusi savu un pieņēmusi vīra uzvārdu un nu dēvējama par Žaklīni Zāberi-Gāgu.

Viens no jaunlaulāto vedējiem bijis komponists un mūziķis Jēkabs Nīmanis. Pēc ceremonijas baznīcā svinības turpinājās K. K. fon Stricka villā, kur viesus izklaidēja grupa Regīna un citi mūziķi. Viesi atzinuši, ka tā esot bijusi vareni lustīga ballīte.

Gatis un Žaklīne iepazinās pirms vairākiem gadiem. Abus saistīja kopējs darbs arī filmas Dvēseļu putenis tapšanā – Gatis atveidoja strēlnieku Konrādu, bet Žaklīne izveidojusi filmai veltītu interneta vietni, kurā apkopoti vēsturiski fakti par 20. gadsimta sākumu – laiku, kurā risinās filmas darbība. Nu Gatis par dalību filmā Dvēseļu putenis nominēts Lielā Kristapa balvai.

Par aktiera Gata Gāgas privāto dzīvi zināms visai maz. 2005. gada nogalē viņš kļuva par tēti dēlam Tomam Indriķim. Tolaik Gati saistīja attiecības ar aktrises Līgas Zeļģes māsu Leldi, ar kuru aktieris iepazinās Līgas izlaidumā.

1 komentārs

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+