• Uzņēmēja Marika Ģederte kaķenei izvēlas īpašu vārdu, lai piesauktu sapņu ceļojumu

  Mājas mīluļi
  Anastasija Kuzminova
  Gita Vīksne
  22. maijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: INSTAGRAM, NO PRIVĀTĀ ARHĪVA
  Līdz ar spontāno lēmumu paņemt mājās četrkājaino mīluli, kas nosaukta par Fidži, uzņēmēja cer pietuvināt ceļojumu uz sapņu salām.

  Marika stāsta, ka pērn uz citiem medību laukiem devās viens no viņas kaķiem, un bija grūti saņemties, lai paņemtu kādu vietā. Mājās jau mīt 10 gadu vecais runcis Gārfīlds, tomēr viņš vairāk dzīvo pa āru, bet Marikai gribējies mīļu murrātāju mājās.

  «Ilgstoši uzturoties mājās, var ātri pierast vienam pie otra, tādēļ nospriedu, ka tieši šobrīd ir īstais laiks jaunam mīlulim. Ierastā darba ritmā un daudz ceļojot, iespējams, nekad nepaņemtu kaķi. Bet vienu vakaru man atnāca atklāsme – vajag kaķi tūlīt un tagad. Tā es sludinājuma portālā atradu kaķeni, un viņa – mani,» priecājas Marika.

  Kaķenīte esot britu un garspalvas bezšķirnes kaķa brīvās mīlestības auglis. «Fidži ir aktīva, dzīvespriecīga, draudzīga… Turklāt viņai ir tik skaistas acis! Fidži pietiek tikai paskatīties, un mana sirds izkūst!» smaida uzņēmēja. Tomēr par skaistām acīm nedarbus piedot uzņēmēja nav gatava, sakot, ka disciplīnai jābūt.

  Noskatītajam mājdzīvniekam bija izdomāti divi vārdi, bet tieši uz Fidži kaķenīte atsaucās. Marikai tas saistās ar ceļojumu uz Fidži salām, kurās vēl nav būts.

  Viņa cer, ka, bieži saucot kaķeni vārdā, ātrāk tiks uz sapņu salām, jo tic domu materializēšanas spēkam.

  «Domas tiešām materializējas, ja tās biežāk pārcilā. Domāju, mans nākamais ceļojums būs uz Fidži salām. Tas noteikti izdosies, jo ar domu spēku man daudz kas ir piepildījies. Mēs pat neapzināmies savu potenciālu tajā,» teic uzņēmēja, kas jau bijusi 49 pasaules valstīs. Viņa arī tic – kaķi noņem ikdienas spriedzi un negatīvas emocijas.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē