• Skaisti trauki un piederumi galda klājumam

  Virtuves blogi
  Santa.lv
  Santa.lv
  15. novembris, 2019
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
  Šajā laikā, kad apģērbu veikali savā starpā sacenšas atlaižu un piedāvājumu daudzveidībā, arī trauku un mājas lietu veikaliem nekas cits neatliek, kā iekļauties straumē. Te gan jāsaka, ka šajos veikalos atlaides nekad nesasniedz tik galvu reibinošus augstumus kā apavu un apģērbu veikalos. Tomēr, lai papildinātu savu trauku skapi vai nopirktu sen gribēto galdautu, var atrast īsto brīdi arī tur.

  Izvēle Nr. 1 – Iittala

  Lempi glāzesIittala – slavens somu dizaina zīmols, par kura kvalitāti un ilgtspējību liecina kaut vai tas, ka joprojām tiek ražoti trauki, kuri radīti trīsdesmitajos gados. 

  Meklēt var arī Iittala.com (kas ir oficiālā mājaslapa) gan www.ginalasinterjers.lv, kas ir Iittala pārstāvis Latvijā. Starp citu, arī atlaižu laikā cenas šeit būs zemākas. Un, protams, arī zīmola veikalā Rīgā, Aspazijas bulvārī 34.

  Izvēle Nr. 2 – Marimekko

  Vēl viens somu zīmols. Latvijā veikalu nav, bet ir mājaslapas, kurās var medīt atlaides. Te gan vairāk vērts ir skatīties uz audumiem (izmantojami spilveniem, aizkariem, galdautiem, īpaši piestāvēs vasaras mājai) un lietām virtuvei, nevis traukiem.
  Marimekko bļoda

  Izvēle Nr. 3 – H&M Home

  H&M Home Latvijā ir neliels veikals t/c Rīga Plaza un tagad arī Galleria Riga, taču ir arī internetveikals, kur piedāvājums ir krietni vien lielāks.
  Piemēram, dēlītis, kas noderēs ne tikai griešanai, bet arī siera plates pasniegšanai.

  Izvēle Nr. 4 – Finnishdesignshop.com

  Finnishdesignshop.com ir interneta veikals, kurā atrodami daudzi slaveni skandināvu zīmoli, un arī te neiztiek bez atlaidēm.

  Menu sāls un piparu dzirnaviņas (komplektā 2 gab.), ļoti ērtas, labi maļ un smuki izskatās.

  sāls un piapru dzirnaviņas

   

   

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē