KONKURSS! Mana ideālā atpūtas vieta dārzā

Konkurss
Ievas Māja
Ievas Māja
4. jūnijs, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Varbūt tava ideālā atpūtas vieta ir ābeles zarā iekārts šūpuļtīkls (vislabāk, protams, pašu rokām darināts) vai šūpuļsols pavēnī, varbūt paša būvēta lapene vai ugunsvieta, bet varbūt tā ir kapitāla būve ar kamīnu, pavardu, deju grīdu un visu citu, kas pie labas atpūtas piederas? Ja tā, mēs aicinām tevi piedalīties konkursā.

Konkursu žurnāls IEVAS Māja rīko sadarbībā ar Makita, kas konkursa uzvarētājam sagādāja lielisku dāvanu – pļaujmašīnu, ar kuru apfrizēt zālienu vai mauriņu ap savu godalgoto atpūtas vietu. Tā darbojas klusi kā kaķis – ar akumulatoriņu –, var pļaut pat tad, ja kaimiņi guļ. Dūmus nekūpina un nesmirdina. Līdzi lādētājs un vairāki rezerves akumulatori – kamēr viens strādā, citi lādējas. Ja ir vēlme, tam pašam aķītim var piepirkt citus rīkus un, piemēram, cirpt dzīvžogu. Vārdu sakot, sapnis, ne balva! Vērts mazliet papūlēties, lai to iegūtu.

Kas jādara?

Sava ideālā atpūtas vieta jānofotografē; dažos teikumos jāuzraksta, kāpēc tā ir ideāla; jāpievieno tālruņa numurs; un tas viss līdz 30. jūnijam jāatsūta uz ievasmaja@santa.lv!

Mēs izvēlēsimies interesantākās, aizbrauksim ciemos, sabildēsim, aprakstīsim un parādīsim žurnālā – pa vienai katrā žurnāla numurā līdz pat 6. septembrim, kad paziņosim uzvarētāju.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+