Laiks izkustēties! 5 idejas ģimenes spēlēm iekštelpās

Ģimenes atpūta
Santa.lv
Santa.lv
25. decembris, 2020
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Shutterstock
Uzturēt veselību nenozīmē tikai veselīgi ēst – tas nozīmē arī katru dienu sportot. Protams, telpās tas var būt sarežģīti, taču izkustēties vienmēr ir iespējams, galvenais, darīt to interesanti.

Dažreiz došanās ārā nav iespējama – laikapstākļu vai kādu citu iemeslu dēļ. Tāpēc Nestlé izveidojusi sarakstu ar spēlēm, kuras kopā var spēlēt visa ģimene – šis ir lielisks veids, kā vienlaikus vingrot un izklaidēties. 

 1. Spoguļa deja
  Kā būtu ar pāris deju kustībām, lai atbrīvotos un vēl aizraujošāk pavadītu laiku iekštelpās? Viens vadošais dejotājs kustas mūzikas ritmā, bet pārējie mēģina pēc iespējas labāk atdarināt viņa kustības.

  Protams, jo aktīvākas būs kustības, jo vairāk saguruši visi būs. Šī spēle ir drošs veids, kā vienlaikus vingrot un labi pavadīt laiku.
 2. Piecelies, apsēdies
  Visticamāk jums un jūsu bērniem patīk skatīties televizoru. Tas nozīmē ilgstoši atrasties sēdus stāvoklī, kas nav labi. Vismaz ik pēc 45 minūtēm vajadzētu piecelties un izkustēties.

  Piecelies, apsēdies ir vienkārša spēle, lai visa ģimene izkustētos, veicot darbības. Vienkārši izvēlieties kādu vārdu un katru reizi, kad izdzirdat šo vārdu televizorā, piecelieties. Uzvar tas, kurš visātrāk pieceļas!
 3. Astes
  Astes ir spēle, kuru ir ļoti iecienījuši bērni, jo tā sevī ietver gan skriešanu, gan pakaļdzīšanos. Aiz katra spēlētāja jostas vietas aizlieciet t-kreklu vai salveti. Tās būs viņu “astes”. Kad visi spēlētāji skraida apkārt, vienam spēlētājam ir jāmēģina izvilkt salvešu “astes”. Uzvar tas spēlētājs, kurš pēdējais saglabājis savu asti.

  Protams, skriešana pa dzīvokli nav bez riska, iespējams, nāksies pārvietot mēbeles, lai bērni neko nesalauztu vai nenodarītu sev pāri. 
 4. Dārgumu medības
  Dārgumu meklēšana ir drošs veids, kā bērniem nodrošināt kustības. Te būs dažādas variācijas spēlei - sajauciet tās, lai bērniem spēle būtu aizraujošāka. 

  Izkaisīto papīru medības – katram piešķiriet noteiktas krāsas līmlapiņu vai lipīgu papīru. Izvietojiet līmlapiņas vai papīra gabalus dažādās vietās pa visu māju. Uzvarēs tas, kurš pirmais atradīs visus savas krāsas papīrus. 

  Punktu medības – katrs krāsainais papīrs ir noteiktu punktu vērts. Paslēpiet vairākus papīra gabalus pa māju un dodiet bērniem vienu minūti, lai atrastu pēc iespējas vairāk krāsainos papīrus. Uzvar spēlētājs ar visaugstāko punktu skaitu.

  Papīru karš – katrs izvēlas sev vienu krāsu un uz sienas saliek vairākus šīs krāsas papīra gabalus. Noteiktā laikā jāmēģina nozagt pēc iespējas vairāk cita spēlētāja krāsas gabalu. Uzvar tas, kurš beigās savācis visvairāk cita spēlētāja krāsaino papīru.
 5. Joga
  Un kā būtu ar jogu? Joga bērniem ir tikpat lieliska kā pieaugušajiem: tā uzlabo elastību, izturību, koordināciju, vienlaikus dodot iespēju uzzināt par relaksāciju un meditāciju – lielisks veids, kā vienlaikus labi pavadīt laiku. 

  Nodarbojoties ar jogu, lieliski ir tas, ka Jums nav nepieciešams nekāds aprīkojums – viss, kas Jums nepieciešams, ir daži paklāji. Ja neesat pārliecināts, ar ko sākt, tiešsaistē atradīsit neskaitāmas jogas nodarbības bez maksas. 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+