• Ziema pieviļ ralliju Sarmasacensības tiek atceltas

  Sabiedrība
  Līga Stirna
  Līga Stirna
  24. janvāris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Dace Janova, 4rati.lv
  Silto laikapstākļu dēļ šogad nekādi nevar iesākties Latvijas rallija čempionāts – sacensību rīkotāji paziņojuši par 7. un 8. februārī paredzētā rallija Sarma atcelšanu.

  Otro reizi rallija Sarma 45 gadu pastāvēšanas vēsturē ziema to ir pievīlusi, tādēļ rallija organizators ir pieņēmis lēmumu 8. februārī paredzēto ralliju Sarma 2020 atcelt. Šobrīd ir panākta vienošanās ar rallija čempionātu organizatoriem, ka rallijs tiek atcelts, bet 10. februārī rallija un čempionāta rīkotāji plāno apspriest rallija Sarma nākotni un turpmākos soļus, par ko tiks paziņots arī publiski.

  Ieplānotās rallija trases ceļi Gulbenes novadā šoziem tā arī ne reizi nav kārtīgi sasaluši un ir tā izmirkuši, ka atgādina pavasarim raksturīgos ceļus.

  Šādos apstākļos nav iespējams noorganizēt ziemas ralliju un rallija automašīnu pārvietošanās pa šādiem ceļiem būtu gan totāla ceļu iznīcināšana, gan rallija automašīnu laušana.

  «Šādos apstākļos mēs nevaram un negribam rīkot ralliju. Mums ir svarīgs mūsu rallija imidžs un tas, ka to mīl gan dalībnieki, gan skatītāji – ja nav ziemas rallija, tad nav! Vienlaikus mēs jūtamies arī atbildīgi pret Gulbenes reģionu, gan vietējiem iedzīvotājiem – mēs nedrīkstam sabojāt ceļus, kas reģiona iedzīvotājiem ir tik svarīgi un ikdienā nepieciešami,» saka rallija Sarma direktors Vilhelms Sniedzāns.

  Kā ziņojām, janvārī tika lemts arī par 2020. gada sezonas pirmā ziemas rallija, Alūksne 2020, pārcelšanu uz vēlāku laiku, cerot uz ziemas iestāšanos. Šobrīd paredzētais datums ir 27.-28. februāris.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē