• Šobrīd

  weather img

  Rīga +26°C Skaidrs, A vējš, 2.06 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Koku horoskops. Septembris

  Horoskopi
  Liena Britāne
  Liena Britāne
  16. septembris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Freepik
  Koki esot saistīti ar kosmiskiem spēkiem un tāpēc arī ar cilvēku likteņiem. Vērtējot planētu ietekmi, katram zodiaka apļa periodam ir izvēlēts savs koks – aizbildnis ar savu pozitīvo starojumu.

  MEŽA BUMBIERE

  • 1.–10. septembris

  Šajās dienās dzimušie ir mazliet noslēpumaini un pēc dabas mainīgi cilvēki. Var būt melanholiķi un aizrauties ar visu romantisko. Reizēm grūti kontrolēt savas emocijas. Vizuāli interesanti, var būt harismātiski un piesaistīt daudzu acu skatienus. Vēlas apkārtējiem sniegt atbalstu un arī materiālu labumu, tāpēc bieži iesaistās labdarībā, palīdz vecākiem ļaudīm, mājdzīvniekiem, iesaistās sociālajā un sabiedriskajā darbā.

  Citi teic, ka ap Meža Bumbierēm valda miers un saticība. Varbūt tas tāpēc, ka šī perioda cilvēki necenšas citiem uztiept savas domas. Lai gan darbs Meža Bumbieres dzīvē ir svarīgs un aizņem daudz laika, patīk arī paceļot pa tālākām un tuvākām zemēm, taču periodiski izvēlas arī laiskā omulībā dzīvoties mājās un pa dārzu, tajā pat neko lielu nedarot.

  Var veiksmīgi darboties finanšu jomā, būt labi psihologi.

  Savu labo iztēli un intuīciju var likt lietā, darbojoties radošās jomās. Patīk saule, ūdens un meža aromāti. Savus mīļotos aicina pastaigās, kas apvienotas ar sēņošanu, makšķerēšanu un saullēkta gaidīšanu.

  PLŪŠKOKS

  • 11.–20. septembris

  Pixabay
  Pixabay

  Septembra vidū dzimušie bieži pārējiem kļūst par autoritātēm, jo ir spēcīgas personības. Labprāt atrodas cilvēku vidū un arī atpūtai vislabprātāk meklē vietas, kur ir cilvēki, – koncertus, brīvdabas izrādes, atrakciju parkus, kur var parādīt sevi un palūkoties, ko citi uzvilkuši mugurā, ar ko kopā atnākuši.

  Plūškokam nepatīk vientulība, un tā arī nav vēlama.

  Plūškoki labprāt padalās ar savu pieredzi, pastāsta piedzīvojumus un pat nakts sapņus. Ja kādā brīdī neatrod, kas uzklausa, saskumst un pat zaudē ticību savām spējām, lai gan talantu šiem ļaudīm pūrā dots ne mazums.

  Visbiežāk ir saimnieciski un praktiski cilvēki, taču reizēm Plūškoku vidū iemaldās arī pa kādam baltajam zvirbulim, kuram netīk smērēt rokas melnzemē. Tad talkā nāk lieliskās organizatora spējas un palīgā steidz gan radi, gan draugi. Tur rūpi par savu materiālo stāvokli un baidās pazaudēt to, kas jau kabatā.

  Par dzīvesbiedriem izvēlas cilvēkus, kas palīdz justies stabili un harmoniski, kas rūpējas, pasniedz roku, kad jāpārlec pat pār mazu peļķīti, bet rītos pienes kafijas tasi gultā. 

  VILKĀBELE

  • 21.–30. septembris

  Pixabay
  Pixabay

  Septembra nogales jutīgie un impulsīvie cilvēki ir arī praktiski un var vadīt lielākas ļaužu masas. Savas labās intuīcijas dēļ var atrast katram indivīdam atbilstīgu pieeju. Protams, ilgstoša atrašanās kā uz skatuves Vilkābeles nogurdina, tad tām vajadzīga atpūta komfortablā vidē, kur ērtības nodrošinās ne tikai materiālā bāze, bet arī sirsnīgi un līdzjūtīgi cilvēki ar zelta rokām.

  Blakus Vilkābele vislabprātāk grib redzēt sev radniecīgu dvēseli, kas palīdzētu nekrist galējībās un ar kuru kopā varētu doties tālākos ceļos, kur jāpiemērojas visdažādākajiem apstākļiem.

  Labās atmiņas dēļ Vilkābele var iedzelt arī saviem senākiem pāridarītājiem, kuri domājuši: viss sen jau aizmirsts.

  Nē, Vilkābele atceras visu – gan labo, gan slikto –, tāpēc puse cilvēku Vilkābeli raksturos kā ideālu, bet otra puse uzskatīs, ka ar šo spītīgo cilvēku sadzīvot ir grūti. Gards ēdiens, smalks dzēriens brīvdienās, šiks apģērbs un moderns mājoklis – to Vilkābele uzskata par normu. Ja tiek saņemti arī komplimenti – Vilkābeles dzīve ir skaista!

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+