Ērika Stendzenieka sieva izstāsta patiesību par šķiršanos

Privātā Dzīve
Evija Kalnbērza
18. septembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: DMITRIJS SUĻŽICS (F64)
Jau vairākus mēnešus runā, ka krīze piemeklējusi kādreizējā reklāmas guru un mākslinieces savienību. Pagājušajā ceturtdienā galerijā Museum LV Gita Šmite savas izstādes atklāšanu svinēja bez vīra un beidzot atklāja patiesību par viņu laulību.

Lietas, ko nevar ietekmēt

Par to, ka Ērika Stendzenieka un mākslinieces Gitas Šmites piecpadsmit gadu ilgā laulība esot izjukusi, runā jau sen. Stendzenieks te sociālajos tīklos deva mājienu, ka notiek šķiršanās process, te atkal apgalvoja, ka ir salabis ar sievu un viss ir lieliski.

Iepriekš Gitas izstādēs vienmēr bija sastopams viņas atraktīvais vīrs, taču šoreiz viņš sievas izstādes Es esmu atklāšanu ar savu klātbūtni nepagodināja.

«Oficiāli šķīrušies neesam, bet šobrīd ir grūts laiks – mūsu šķiršanās lieta ir procesā. Ir tā, kā ir… Dzīve ir dzīve. Ir lietas, kas ir manos spēkos, bet ir lietas, kas nav… »

«Vienīgais, ko es Ērikam novēlu, lai viņam laba veselība!»

PDz sacīja māksliniece.

Jau pērn, noslēdzot laulības līgumu, abi sakārtojuši mantiskās attiecības. Nekustamie īpašumi – dzīvoklis Rīgā un lauku īpašums lībiešu krastā – pieder Gitai, bet katram atsevišķi ir savi naudas uzkrājumi. PDz rakstīja, ka Stendzenieks pavasarī sociālajos tīklos vēstīja, ka pārdod dārgu skaņas aparatūru un dizaina mēbeles. Pagājušajā vasarā viņš pārdeva savu reklāmas aģentūru Mooz!

Gleznas ar bērniem nepārdod

Ērika un Gitas laulībā dzimuši bērni Grieta un Jānis, kurus māksliniece iemūžinājusi savās gleznās Grietiš un Launags, tās skatāmas jaunajā izstādē. «Kad pirms diviem gadiem gleznoju Grietu, meitai bija sešpadsmit gadu. Viņai bija galvā Jāņu vainags. Ievedu Grietu tumšā pirtiņā mūsu lauku īpašumā Kolkas pagastā, jo man vajadzēja tumšu fonu. Noķēru mirkli!

Savukārt Jānim bija vien trīs gadiņi, kad kādā saulainā pēcpusdienā uzgleznoju viņu sēžam pie galda,» atminas Gita. Lai arī lielāko daļu mākslinieces gleznu iespējams iegādāties, par šiem darbiem Gita saka: «Gleznas, kurās redzami mani bērni, nevienam nepārdošu. Tāpēc arī cenu lapā tām nav pievienota nekāda summa.»

Māksliniece atzina – ir priecīga, ka bērni bijuši kopā ar viņu izstādes atklāšanā. «Palūdzu viņiem šovakar labi uzvesties,» pasmaidīja Gita.

 

 

 

 

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+