Brikmaņi pārdos iegādāto zemi – vai sapnis par savu māju izsapņots?

Nekustamais īpašums
Santa.lv
Santa.lv
31. marts
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kadrs no video
Mūziķis un improvizators Nauris Brikmanis kopā ar sievu Aiju bija apņēmušies tuvākā pusgada laikā uzcelt uz nesen iegādātās zemes savu ģimenes mājvietu – to, kā viņiem sokas ar ieceru īstenošanu, ik vakaru izrādot kanāla 360TV realitātes seriāla Ģimene burkā skatītājiem.

Abiem bija jau iezīmēts ne tikai konkrēts budžets sapņu mājas celtniecībai – 70 tūkstoši eiro, bet arī izstrādātas detalizēts būvprojekts, kas tapis saskaņā ar “vastu” (senas vēdiskās zinātnes, kas nosaka īpašumu interjera dizaina pamatlikumus) principiem.

Tie ir īpaši svarīgi tieši mūziķa sievai, kura paudusi pārliecību, ka svarīgi nepārsteigties un mājas būvniecības darbus saplānot pareizā secība, īpašu nozīmi pievēršot arī zināšanām par āderēm un harmonisku ēkas plānojumu.

Taču nu, jūtot, ka lietas ap mājas būvniecību un ģimenes sapņa īstenošanu nevedas vis tik raiti, cik cerēts – Brikmaņi atdūrušies pret dažādiem birokrātiskiem šķēršļiem, sākuši šaubīties, vai tiešām lēmums bijis pareizs. Punktu sapnim pielikusi saņemtā ziņa, ka mājas projekts “ir atkal atmests atpakaļ” un Būvvaldei jāiesniedz vēlreiz.

“Ja būtu tikai labojums, tas divās nedēļās izdarāms.Bet ir vēlreiz no jauna jāsniedz iekšā. Tas nozīmē, ka tie ir atkal mēneši.” šķendējas Nauris Brikmanis un lēš – ja viss virzīsies tik gausi, kā līdz šim, tad māja labākajā gadījumā varētu būt gatava tikai oktobrī.

“Mēs nevaram pārdot to zemi? Tāpat nekas neiet. Tad jau tam nav lemts” uzzinot par kārtējiem izaicinājumiem, rosina Aija un spriež, ka viņiem tā vienmēr – vai nu izdodas uzreiz, vai nekad. “Ja mēs viņu tirgojam, tad tirgojam ar visu. Zeme būs perfektā stāvoklī un ar Būvvaldē apstiprinātu mājas projektu. Un mēs pārdodam arī to būvprojektu,” sievai piekrīt Nauris.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+