3. novembris, 2020
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas Dinamo savā pēdējā izbraukuma spēlē otrdien viesos zaudēja Nursultanas Baris, bijušajam Dinamo spēlētājam zviedram Linusam Videlam iemetot savu simto ripu līgā.

Dinamo viesos ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) zaudēja Nursultanas Baris, piedzīvojot jau devīto neveiksmi pēc kārtas.

Pirmajā periodā uzbrukumā biežāk spēlēja mājinieki, kuri pa Aleksandra Lazušina vārtiem meta 19 reizes, bet Dinamo pretinieku vārtsargu Joni Ortio traucēja desmit reizes.

Rīdziniekiem sākotnēji biežāk nācās aizstāvēties, bet perioda pēdējās septiņās minūtēs padevās arī dažas bīstamas epizodes pie Ortio vārtiem. Aptuveni sešas minūtes līdz perioda beigām Miķelis Rēdlihs pēc iemetiena ripu ātri nogādāja pie Ginta Meijas, bet uzbrucējs ripu raidīja jau guļošā Ortio krūtīs. Nepilnas trīs minūtes līdz trešdaļas noslēgumam Dinamo otro reizi spēlēja skaitliskajā mazākumā, bijušajam dinamietim Linusam Videlam spējot izmantot iespēju.

Uzbrucējam metienu uz tukšiem vārtiem izkārtoja Dmitrijs Ševčenko un Romans Starčenko. Tie Videlam biji 100.vārti KHL karjerā. Rēdliha nopelnītā noraidījuma dēļ, Rīgas komanda otro periodu sāka mazākumā.

Nedisciplinētība maksāja dārgi arī šoreiz, jo jau 22.spēles minūtē Kērtis Valks ar spēcīgu plaukstas metienu «Baris» pārsvaru dubultoja. Divas minūtes vēlāk «Dinamo» ieguva pirmo iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču piektajā minūtē piespēli laukuma centrā pārtvēra Mets Fratins, viņam brīdi vēlāk aizserga aizsegā pārspējot Lazušinu.

Otrajā periodā viesi izdarīja par trim metieniem vairāk nekā Baris (10/7) un manāmi uzlaboja savu sniegumu, taču bīstamas epizodes pie Ortio vārtiem tikpat kā neizdevās izveidot.

Noslēdzošās 20 minūtes komandas aizvadīja diezgan pasīvi, nevienai neizceļoties ar ilgstošiem uzbrukumiem vai aktīvu spēli. Spēle lielākoties notika pie laukuma apmalēm, un kopumā abas komandas izdarīja vien 11 metienus.

Dinamiešiem pēdējā laikā nav klājies viegli, jo tikai pirms nedēļas izdevies atgriezties laukumā. Iepriekš komandā jau otro reizi vairākām personām noteica saslimšanu ar Covid-19, kā rezultātā vēlreiz bija jāievēro karantīna.

Rīgas klubam šī bija pēdējā no četrām paredzētajām izbraukuma spēlēm.