Santa.lv
  • Horoskops 26. augustam –1. septembrim. Vēžiem jāuzmanās ar tēriņiem, Svariem – ar steidzīgiem lēmumiem

  • SAGLABĀ RAKSTU
    25.08.2025
  • Jana Reķe
    Foto: Neom/Unsplash

    Auns

    Ja attiecībās ir apdzisusi liesmiņa vai ja esi viens, šis ir iespējām bagāts laiks, lai iepazītos un aktivizētu savu mīlas dzīvi. Gribot negribot daudz enerģijas veltīsi citiem, kas prasīs zināmu spēju adaptēties notikumiem un situācijām. Interesēs arī dārgas izklaides un avantūras, taču šis nav tas pats veiksmīgākais laiks, lai tām nodotos ar visu sirdi un uzkrājumiem. Tādēļ riskē gudri! Šonedēļ darba arī netrūks, padosies īstenot iecerēto, ja tas saistīts ar prieka, skaistuma vai izklaides jomu.

    PV

    Aivars Pastalnieks

    Žurnāla «KLUBS» galvenais redaktors

    KLUBS: kaklasaite - nav obligāta, bet rezultāts - gan!

    Nav moralizēšanas un nav glazūras. Dažreiz pat nav komforta. Nesapucētas domas, dzīvesstils un bizness bez kaklasaites iztaisnošanas.
    Sarunas ar uzņēmējiem, politiķiem, sportistiem, kultūras cilvēkiem, kuri runā tieši valodu un ceļ valsti augšup. KLUBS meklē tos, kuri politikā un citās jomās dod rezulātu, spēlējot ne tikai pirmajā, bet arī otrajā un trešajā maiņā.
    Pieraksties jaunumiem un esi pirmais, kas uzzina par to, ko vīrieši bieži vien skaļi nesaka.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Satura mārketings

    Lasi vēl

    Lasi vēl

    Jaunākie raksti