Deputāte Stepaņenko: Nekāda Eva Juhņēviča ar skaistām runām nepārliecinās par vakcinēšanos

Vakcinācija
Ziņu aģentūra LETA
18. februāris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Eva Juhņēviča un Jūlija Stepaņenko.
Foto: LETA / No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva un privātā arhīva
Eva Juhņēviča un Jūlija Stepaņenko.
Saeima šodien nodeva izskatīšanai komisijās valdības virzītos likuma grozījumus, kas likumā paredz noteikt Vakcinācijas projekta birojā strādājošo maksimālās mēnešalgas.

Likumprojektā arī noteikts, ka personu vakcinācijas organizēšanai un vakcinācijai pret Covid-19 Veselības ministrija izveido vakcinācijas procesa uzraudzības projekta struktūrvienību, kas darbosies līdz 2021.gada 31.decembrim. Tās darbinieku maksimālās mēnešalgas būs noteiktas likumā. Reizē paredzēts, ka darbiniekiem papildus var tikt maksāts par virsstundu darbu.

Šos grozījumus neatbalsta opozīcijas deputāte Jūlija Stepaņenko.

Saeimas debatēs pauda, ka šāds vakcinācijas birojs nav nepieciešams, jo «nekāda [Vakcinācijas projekta biroja vadītāja] Eva Juhņēviča ar skaistām runām nepārliecinās par vakcinēšanās nepieciešamību».

Deputāte norādīja, ka nav nepieciešamas Vakcinācijas projekta biroja sabiedrisko attiecību kampaņas, bet vakcīnas jānodrošina tiem, kas to vēlas.

Stepaņenko teica, ka Vakcinācijas projekta biroju, iespējams, izveidoja, lai popularizētu vakcinēšanos sabiedrībā, taču tos, kurus plānots pārliecināt par vakcinēšanos pret Covid-19, neizdosies pārliecināt, jo viņiem ir savs viedoklis un tiesības uz to.

Grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumā paredz noteikt Vakcinācijas procesa uzraudzības projekta struktūrvienības darbinieku maksimālās mēnešalgas.

Mēnešalgas maksimālais apmērs Vakcinācijas projekta biroja vadītājam paredzēts ne vairāk kā 4905 eiro, bet vakcinācijas procesa koordinatoram, loģistikas koordinatoram, informācijas tehnoloģiju koordinatoram un komunikācijas koordinatoram – katram ne vairāk kā 4247 eiro. Šīs ir summas, kas jau sākotnēji tika noteiktas kā maksimālais mēnešalgas apmērs Vakcinācijas projekta biroja darbiniekiem.

Digitālo mediju speciālistam kā maksimālo mēnešalgu paredzēts noteikt ne vairāk kā 3386 eiro, biroja administratoram – ne vairāk kā 2729 eiro, datu analītiķim/ekspertam – ne vairāk kā 2446 eiro, komunikācijas vadītāja asistentam – ne vairāk kā 2108 eiro, bet sekretāram/asistentam – ne vairāk kā 1577 eiro.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+