Izmanto iespēju konsultēties par vēža profilaksi bez maksas

Padomi
Petra Kalniņa
29. janvāris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

1. februarī ikviens interesents bez maksas var apmeklēt speciālistu, lai konsultētos par vēža profilaksi.
Foto: Shutterstock
1. februarī ikviens interesents bez maksas var apmeklēt speciālistu, lai konsultētos par vēža profilaksi.
1. februārī no pulksten 14.00–18.00 ikviens tiek aicināts piedalīties informatīvajā onkoloģisko saslimšanu profilakses dienā Esi gudrāks par vēzi! audzināšana. Tirdzniecības centrā Origo un Rīgas Dzelzceļa stacijas Centrālajā zālē dienas garumā apmeklētāji varēs bez maksas, dzerot tēju vai kafiju, klausīties speciālistu lekcijas un konsultēties pie speciālistiem ginekologa, urologa, gastroenterologa, dermatologa un pacientu atbalsta biedrībām.

Šajā dienā tirdzniecības centra Origo 3.stāva B ēkas telpās no plkst.14.00 līdz 18.00 darbosies četri konsultatīvie punkti, kuros gan sievietes, gan vīrieši varēs individuāli un bez maksas saņemt vairāku speciālistu konsulltācijas:

  • Ginekoloģijas punktā būs iespēja konsultēties ar ginekologu, uzzināt par krūts un dzemdes kakla skrīningu, tai skaitā arī olnīcu vēzi.
  • Uroloģijas punktā būs pieejamas urologa konsultācijas, kungi varēs iegūt informāciju par profilaktiskajām pārbaudēm, priekšdziedzera (prostatas) vēzi.
  • Gastroenterologs konsultēs par saslimšanām, atbildēs uz jautājumiem par zarnu vēža diagnostiku un skrīningu.
  • Dermataloģijas punktā varēs uzdot jautājumus par ādas saslimšanām, melanomas riskiem, un kur meklēt palīdzību, ja nepieciešams.

Uzmanību!

Obligāts iepriekšējs pieraksts – piesakiet sev vēlamo laiku un speciālistu pa tālruni +371 25404241, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju.

Tāpat tirdzniecības centra Origo 3.stāva A ēkas telpās no plkst. 15.00 līdz 18.00 norisināsies tematiskas lekcijas, kurās būs iespēja diskutēt ar speciālistiem par veselīgu dzīvesveidu un pozitīvu domāšanu. Kopā plānotas 3 lekcijas – par onkoloģiskām saslimšanām un to diagnostiku stāstīs rezidente ķirurģijā Krista Arcimoviča, par veselīga uztura nozīmi vēža profilaksē runās uztura speciāliste Nelda Karpenska-Allaža. Geštaltterapeite Elīna Zelčāne vērsīs uzmanību uz to, kāpēc onkoloģijas profilaksē ar pozitīvu domāšanu vien nepietiek jeb aicinās piedalīties diskusijā par to, ko nozīmē patiesas rūpes par sevi un savu veselību.

Rīgas Dzelzceļa stacijas Centrālajā zālē no plkst.14.00–18.00 apmeklētājus konsultēs Latvijas psihoterapeitu biedrība, kā arī krūts vēža pacientes un viņu līdzcilvēki varēs aprunāties ar krūts vēža pacienšu atbalsta biedrības VITA un labdarības fonda Rozā vilciens pārstāvjiem.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

 

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+