• Šobrīd

  weather img

  Rīga +4°C Mākoņains, D vējš, 2.06 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Mūžībā devies izcilais ginekologs Voldemārs Lejiņš

  Aktuāli
  Santa.lv
  Santa.lv
  6. maijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Dr. Voldemārs Lejiņš
  Foto: LETA
  Dr. Voldemārs Lejiņš
  5. maijā mūžībā aizgājis izcilais latviešu ginekologs, neauglības jautājumu ārstēšanas un dzemdību speciālists Voldemārs Lejiņš, informē piederīgie.

  «Mūsu mīļais vīrs, visumīļākais tētis, izcilais ārsts, uzticamais draugs, vislabākais sievastēvs, aizrautīgais golferis Voldemārs Lejiņš ir devies citur, lai mūs visus sargātu no tās puses, priecātos par mūsu veiksmēm un reizi pa reizei pasmietos kopā ar mums par labu joku!» teikts viņa meitas Elīnas Lejiņas-Kairišas ierakstā Facebook.

  Dr. Voldemārs Lejiņš ir viens no klīnikas EGV dibinātājiem. 1998. gadā izveidotā ārstniecības iestāde par savu galveno uzdevumu noteica nodrošināt pacientiem reproduktīvās veselības aprūpi un sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem, kas saskaras ar neauglības diagnozi. Dr. Voldemārs Lejiņš bija pirmais ginekologs Latvijā, kas 1995. gadā Latvijas Ģimenes centrā pirmais veica ārpusķermeņa apaugļošanas operāciju (IVF). Savas zināšanas ārsts papildinājis ASV, Kanādas, Spānijas, Francijas un citu valstu klīnikās.

  Par īpaši nozīmīgu devumu Latvijas medicīnā un medicīnas zinātnes attīstībā Dr. Voldemārs Lejiņš 2008. gada 4.maijā tika iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+