Mūžībā devies izcilais ginekologs Voldemārs Lejiņš

Aktuāli
Santa.lv
Santa.lv
6. maijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Dr. Voldemārs Lejiņš
Foto: LETA
Dr. Voldemārs Lejiņš
5. maijā mūžībā aizgājis izcilais latviešu ginekologs, neauglības jautājumu ārstēšanas un dzemdību speciālists Voldemārs Lejiņš, informē piederīgie.

«Mūsu mīļais vīrs, visumīļākais tētis, izcilais ārsts, uzticamais draugs, vislabākais sievastēvs, aizrautīgais golferis Voldemārs Lejiņš ir devies citur, lai mūs visus sargātu no tās puses, priecātos par mūsu veiksmēm un reizi pa reizei pasmietos kopā ar mums par labu joku!» teikts viņa meitas Elīnas Lejiņas-Kairišas ierakstā Facebook.

Dr. Voldemārs Lejiņš ir viens no klīnikas EGV dibinātājiem. 1998. gadā izveidotā ārstniecības iestāde par savu galveno uzdevumu noteica nodrošināt pacientiem reproduktīvās veselības aprūpi un sniegt iespēju kļūt par vecākiem tiem, kas saskaras ar neauglības diagnozi. Dr. Voldemārs Lejiņš bija pirmais ginekologs Latvijā, kas 1995. gadā Latvijas Ģimenes centrā pirmais veica ārpusķermeņa apaugļošanas operāciju (IVF). Savas zināšanas ārsts papildinājis ASV, Kanādas, Spānijas, Francijas un citu valstu klīnikās.

Par īpaši nozīmīgu devumu Latvijas medicīnā un medicīnas zinātnes attīstībā Dr. Voldemārs Lejiņš 2008. gada 4.maijā tika iecelts par Triju Zvaigžņu ordeņa virsnieku.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+