VIDEO: Ķegumā dzelzceļa pārbrauktuvi šķērso vilciens, bet barjera un signāls nereaģē

Dzelzceļa pārbrauktuve
Auto Bild
Auto Bild
25. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Kadrs no video
Skaties divreiz – šo saukli var attiecināt arī uz dzelzceļa pārbrauktuvēm. Mēdz gadīties, ka ceļu šķērsojošā barjera vai luksofora signāls nestrādā.

Ķegumā kāds autovadītājs iemūžinājis situāciju, kurā dzelzceļa pārbrauktuvei tuvojas vilciens, bet autovadītāji par to netiek brīdināti. Parasti šādā situācijā, pirms vilciena tuvošanās, barjera automātiski tiek nolaista, luksoforā deg sarkanas, mirgojošas gaismas un skan brīdinājuma signāls. Šajā gadījumā luksofora signāls un barjera ieslēdzas vien tad, kad vilciens jau sācis šķērsot pārbrauktuvi.

 

Redzams, ka viens autovadītājs ar mikroautobusu paspēj šķērsot brauktuvi vien dažas sekundes pirms vilciena.

Komentāru sadaļā cilvēki norāda, ka šādā gadījumā nepieciešams zvanīts uz numuru, kas norādīts turpat pie barjeras. Kā izrādās, tad autovadītāji šo iespēju ir izmantojuši, taču neviens uz šo zvanu neesot atbildējis.

Tāpēc der likt aiz auss – ja pārbrauktuve ir atvērta satiksmei, neatkarīgi no tā, kā tā aprīkota, transportlīdzekļa vadītājam vai gājējam uzdevums ikreiz pirms tās šķērsošanas ir arī patstāvīgi novērtēt, vai vilciens netuvojas un ceļa turpināšana ir droša.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+