• Vai viens ūdens filtrs var aizstāt 150 litru plastmasas pudeles?

  Reklāmraksts
  5. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Freepik
  Plastmasas radītais piesārņojums nav tikai meža malā nomesti vienreizlietojamie trauki, jūrā vēja iepūsti plastmasas maisiņi vai dažādi produktu iepakojumi. Plastmasa viegli nu atrodama arī mikrolīmenī – visapkārt vidē, ko ar aci pat nevar saskatīt. Plastmasa dabā nenoārdās, tā tikai var sadalīties mazākas daļiņās, kuras nonāk ūdenī, ēdienā un gaisā.

  Nevar noliegt, ka plastmasas izstrādājumi (iepakojumi, pudeles, trauciņi, dakšiņas, maisiņi utt.)  ir ērti un salīdzinoši lēti lietošanai ikdienā, taču lielākās problēmas sākas tad, kad izlietotā plastmasa kaut kur jāliek. Atkritumu šķirošana un nodošana otrreizējā pārstrādē ir viens no veidiem kā šobrīd risina problēmas, tomēr liela daļa plastmasas atkritumu tā pat nonāk poligonos «apglabāšanai». Tas plastmasas piesārņojuma problēmu būtībā nerisina, un krietni ilgtspējīgāk šobrīd būtu pēc iespējas samazināt plastmasas lietošanu vispār. 

  Pēdējā laikā sevišķi aktuāla ir nesen ieviestā depozīta sistēma, kurā var nodot dažādus marķētus iepakojumus, tai skaitā plastmasas pudeles, kas visnotaļ ir pozitīvs solis. Tas motivē apzinīgos patērētājus vairāk šķirot atkritumus, lai pēc iespējas mazāk tie nonāktu «apglabāšanai», taču kopumā tas neveicina kopējo atkritumu apjomu mazināšanu. No šķirošanas atkritumu daudzums nemazinās.

  Ikdienā varam darīt šķietami mazus, bet patiesībā ļoti svarīgus, soļus situācijas uzlabošanai, piemēram, sagādāt daudzreiz lietojamu auduma maisiņu iepirkumiem, pēc iespējas iegādāties produktus, kurus var ievietot daudzkārt uzpildāmos traukos (piemēram., stikla burciņās) un varam lietot ūdens filtrus tā vietā, lai pirktu plastmasas pudeļu kalnus ikreiz, kad vien sagribas padzerties.

  BRITA ir viens no zināmākajiem un sociāli atbildīgākajiem ūdens filtru ražotājiem pasaulē, kurš strādā ne vien ilgtspējīgu produktu ražošanā un uzlabošanā, bet arī dabas aizsardzības, CO2 izmešu samazināšanas, filtru otrreizējas pārstrādes jomā.

  Viens BRITA Maxtra+ filtrs spēj izfiltrēt līdz par 150 litriem ūdens. Tātad tā ir ikdienišķa izvēle – iegādāties vienu ūdens filtru nevis pirkt 150 viena litra vienreizlietojamās plastmasas ūdens pudeles.

  BRITA MAXTRA+ Technology filtrs izfiltrē un pārvērš visparastāko krāna ūdeni svaigā, garšīgā, atsvaidzinošā BRITA ūdenī.

  MAXTRA+ filtrs samazina kaļķakmens nogulšņu, hlora un citu ūdens smaržu un garšu pasliktinošo vielu daudzumu ūdenī.

  Filtrēts ūdens ne tikai nodrošina ēdiena un dzērienu kvalitāti, bet arī ietaupa naudu un resursus gan samazinot plastmasas pudeļu izmantošanu, gan arī paildzinot dažādu mājsaimniecības ierīču kalpošanas laiku – nekādu kaļķakmens nogulšņu tējkannās, kafijas automātos vai tvaika gludekļos.

  JAUNUMS

  BRITA mypure P1 sistēma ir paredzēta dzeramā ūdens filtrēšanai un kaļķakmens samazināšanai, un kuru uzstāda zem virtuves izlietnes. Unikālā BRITA P1000 filtra tehnoloģija ne tikai samazina netīrumus un kaļķakmens nogulsnes ūdenī, bet arī vielas, kas var sabojāt ūdens garšu un smaržu, piemēram, hloru un tādus metālus kā svinu un varu, kas var parādīties mājas dzeramajā ūdenī.

  Filtrs vienlaicīgi saglabā ūdenī dabiskās minerālvielas, uzlabo dzeramā ūdens garšu, smaržu un citas tā estētiskās īpašības, un aizsargā sadzīves tehniku no kaļķakmens nogulšņu veidošanās. Izbaudiet visas tīrāka un labākas garšas ūdens priekšrocības.

  BRITA rūpējas gan par vides aizsardzību, gan par dabas resursu aizsardzību un uzskata, ka tikai ilgtspējīga attīstība var nodrošināt uzņēmumam veiksmīgu nākotni.

  https://www.brita.lv/j%C5%ABties-lab%C4%81k-ar-brita-filtru

   

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē