• Ietaupām filtrējot krāna ūdeni!

  Reklāmraksts
  5. jūlijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Vai varu uzlabot sava dzeramā ūdens kvalitāti un garšu? Vai varu atbrīvoties no kaļķakmens nogulsnēm tējkannā un paildzināt kafijas automāta darbību? Vai varu apturēt plastmasas piesārņojumu apkārtējā vidē? 250 miljoni cilvēku pasaulē saka pārliecinošu JĀ!

  Bieži dzirdam un redzam kā plastmasas atkritumos slīkst apkārtējā vide. Katru gadu miljoniem litru degvielas tiek iztērēts, lai šos, pamatā plastmasas pudeļu un citu iepakojumu kalnus, arī pārvadātu. Nošausmināmies, bet tālāk īsti nezinām, ko ar šo neērto informāciju darīt.

  Vienlaikus apzināmies ūdens neaizstājamo nozīmi ikdienā. Ūdens nav tikai slāpju veldzētājs, skaistuma un jaunības avots, tas ir dzīvības pamats. Cilvēka ķermenis sastāv no 60%, bet smadzenes pat no 80% ūdens. Ūdens dzeršana pietiekamā daudzumā palīdz domāt, koncentrēties uzdevumam, darboties pilnvērtīgi un efektīvi. Ūdens ir jādzer visiem un katru dienu.

  Kāpēc gan pirkt plastmasas pudeli ikreiz, kad esat izslāpis?

  Zinot par ūdens svarīgumu cilvēka dzīvē, nedrīkstam nedomāt par apkārtējo vidi. Patēriņš, tāpat kā tā radītais atkritumu daudzums, globālā mērogā gadu no gada tikai pieaug. Atkritumu jautājums nekad vēl nav bijis tik aktuāls kā tagad! Lai arī atkritumu samazināšana globālā mērogā šķiet kā kaut kas praktiski nepārvaldāms, tomēr pat nelieli, ikdienišķi soļi var mainīt pasauli.

  Piemēram, ilgtspējīga, efektīva un dabai draudzīga alternatīva ūdenim plastmasas pudelēs ir filtrēts ūdens, ko ikviens var ieviest savā ikdienā. Vācu pētnieki ir veikuši vairākus eksperimentus un pierādījuši, ka filtrēta ūdens nodrošināšanas uzņēmumā 100 cilvēku lielā kolektīvā, pieņemot, ka katrs no darbiniekiem dienā izdzer litru ūdens (no dažāda tilpuma plastmasas pudelēm), gadā var samazināt atkritumu daudzumu par 506 kg!

  BRITA ir viens no zināmākajiem un sociāli atbildīgākajiem ūdens filtru ražotājiem pasaulē, kurš nenogurstoši strādā ne vien produktu ražošanā un uzlabošanā, bet arī dabas aizsardzības, CO2 izmešu samazināšanas, filtru otrreizējas pārstrādes jomā.

  Garšai ir milzīga nozīme

  BRITA ūdens filtra krūzes jau ilgus gadus ir uzticamas sabiedrotais miljoniem mājsaimniecību ne vien Vācijā, Lielbritānijā, Āzijas valstīs, bet tagad arī Latvijā.

  BRITA nepieļauj nekādus kompromisus attiecībā uz ūdens kvalitāti. MAXTRA+ Technology izfiltrē krāna ūdeni svaigā BRITA ūdenī, samazinot kaļķakmens nogulšņu, hlora un citu ūdens smaržu un garšu pasliktinošu vielu daudzumu — tā ir atšķirība, kuru var sajust un ieraudzīt arī ēdiena un aukstu vai karstu dzērienu pagatavošanā:

  • BRITA filtrētajā ūdenī pagatavoti dārzeņi nezaudē savu krāsu
  • filtrētais ūdens vēl vairāk izceļ tējas unikālo garšu
  • kafijai sniedz jaunu, piesātinātāku pēcgaršu
  • tīra tējkanna un kafijas automāts – vairāk nekādu kaļķakmens nogulšņu
  • ietaupi naudu – viens BRITA Maxtra+ filtrs spēj izfiltrēt līdz par 150 litriem ūdens!

  Citi ieguvumi, lietojot filtrētu ūdeni

  Dzerot tīru ūdeni, ir jūtamas šādas atšķirības:

  • nostiprinās imunitāte
  • uzlabojas gremošanu, paātrinās vielmaiņa
  • ūdens veicina nieru darbību
  • uzlabo atmiņu
  • veicina toksīnu izvadīšanu no organisma
  • līdzsvaro asinsspiedienu, uzlabo asinsriti
  • dzerot ūdeni, āda kļūst elastīgāka un noveco lēnāk

  Kāpēc vēl ir labi lietot filtrētu ūdeni:

  • nav nepieciešams pirkt dzeramo ūdeni plastmasas pudelēs – samazinām vienreiz lietojamās plastmasas patēriņu un tādējādi arī saudzējam apkārtējo vidi
  • filtrs absorbē un samazina tādas kaitīgās vielas ūdenī kā svinu, varu, mangānu, nātriju, dzelzi, kaļķi, hloru u.c.
  • ja dienā izdzersiet vismaz 1,5 litrus ūdens, vēlme pēc našķiem un papildu ēdiena porcijām mazināsies – labi gan veselībai, gan maciņam!
  • mazāk veidosies kaļķakmens nogulsnes gludeklī, tādējādi pagarināsies ierīces kalpošanas laiks.

  JAUNUMS BRITA STYLE Smart Light

  BRITA STYLE Smart Light ūdens filtra krūze – izcila dizaina, ērtas izmantošanas un kvalitātes attiecība. Smart Light tehnoloģija ir līdzīga luksoforu sistēmai. Smart Light filtra indikators ir ļoti vienkāršs veids, kā atgādināt par BRITA MAXTRA + filtra nomaiņu. Vairāk nav jādomā vai jāskaita laiks no pirmā ūdens uzpildes brīža. Kad pirmo reizi ielejat ūdeni krūzē, LED gaismiņa iedegas:

  • zaļā krāsā – svaigs, lielisks un garšīgs ūdens
  • dzeltenā krāsa parādās vēlāk, kad tuvojas filtra nomaiņas laiks
  • sarkana krāsa – ir īstais brīdis mainīti filtru

  Baudīt vienmēr svaigu ūdeni – tā ir izvēle

  Steidzīgajiem, kustīgajiem un vienmēr ceļā esošajiem nav labākas izvēles par BRITA Fill&Go atkārtoti uzpildāmo ūdens filtra pudeli. BRITA Fill&Go Vital un Acitve nodrošina kvalitatīva ūdens baudīšanu jebkurā laikā un vietā – mājās, ceļā, darbā, sportojot vai ceļojot. Piepildiet pudeli jebkurā vietā, kur vien pieejams visvienkāršākais krāna ūdens. Piemēram, lidostā, izejot drošības kontroli ar tukšu pudeli, bet tālāk pasažieru zonā, to atkal uzpildot.

  Inovatīvais, Vācijā ražotais BRITA MicroDisc filtrs ar ActivSelect Tehnology nodrošinās, lai krāna ūdenī esošās garšu pasliktinošās vielas (piemēram, hlors) tiktu izfiltrēts, bet tajā pat laikā ūdenī saglabātos tādas organismā nepieciešamās minerālvielas kā kalcijs un magnijs. Ūdens būs tīrs, garšīgs un veselīgs tieši tajā brīdī, kad to baudīsiet, jo tas filtrējas dzeršanas laikā.

  Uzticama Vācijas kvalitāte, tehnoloģijas, dizains un rūpes par apkārtējo vidi

  Pirms 50 gadiem ģimenes uzņēmums BRITA izgudroja pirmo ūdens filtru mājsaimniecībām. Kopš tā laika nepārtraukti notiek attīstība un tehnoloģiju uzlabojumi, lai nodrošinātu tirgu ar saviem vislabākajiem produktiem.

  BRITA rūpējas gan par vides aizsardzību, gan par dabas resursu aizsardzību un uzskata, ka tikai ilgtspējīga attīstība var nodrošināt uzņēmumam veiksmīgu nākotni.

  Ūdens – tā ir mūsu stihija. Uzņēmums BRITA atbildīgi veic uzdevumus, pilnveidojot savas tehnoloģijas ūdens kvalitātes uzlabošanai.

  Ūdens ir cilvēka dzīvē svarīgākais resurss. Un svaigam ūdenim ar lielisku garšu būtu jābūt pieejamam ikvienam!

  https://www.brita.lv/j%C5%ABties-lab%C4%81k-ar-brita-filtru

   

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē