VID konstatējis personu grupu, kas no dezinfekcijas līdzekļa ražojis alkoholu

Dezinfekcija
Ziņu aģentūra LETA
26. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Pixabay, ilustratīvs foto
Valsts ieņēmumu dienests (VID) konstatējis personu grupu, kas no dezinfekcijas līdzekļa ražojis alkoholu, aģentūrai LETA pavēstīja dienestā.

VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde jūnijā sākusi kriminālprocesu pret personu grupu, kas nodarbojas ar alkoholisko dzērienu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu un iespējamu realizāciju.

VID Nodokļu un muitas policijas pārvalde, pārbaudot tās rīcībā esošo informāciju, veikusi kontroles pasākumus, kuru laikā konstatēta personu grupa, kas pēc iepriekšējas vienošanās nodarbojās ar alkoholisko dzērienu nelikumīgu izgatavošanu, uzglabāšanu, pārvietošanu un iespējamu realizāciju lielos apmēros.

Kriminālprocesa ietvaros VID Nodokļu un muitas policijas darbinieki veikuši kratīšanas Rīgā un Liepājas novadā. 

Kratīšanu laikā izņemti 675 litri šķidruma ar spirtam raksturīgu smaržu (preču zīme Dezyradus), tukšas mucas ar spirtam raksturīgu smaržu (preču zīme Dezyradus), 1979 tukšas stikla pudeles, uzlīmes ar uzrakstiem Smirnoff, Triple Distilled Vodka, Tax free zone, Cruist Line un NCL Norwegian, dažāda veida korķi, iekārta korķu aizvalcēšanai, kartona kastes, skaidra nauda 2420 eiro apmērā, kā arī citi kriminālprocesam nozīmīgi priekšmeti, kas tiks analizēti turpmākajā kriminālprocesa pirmstiesas izmeklēšanas gaitā.

Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma 221.2 panta trešās daļas par iespējamām nelikumīgām darbībām personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, veicot nelikumīgu alkoholisko dzērienu izgatavošanu (ražošana), glabāšanu un pārvietošanu lielā apmērā.

Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta.

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+