FOTO: Jaunais Rīgas mērs atklāj Rīgas balli

Rīgas balle
Santa.lv
10. septembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Juris Justs, Pavēls Anks, Aļeksandra Volks
Jaunievēlētais Rīgas mērs ar dzīvesbiedri un balles patronesi Natāliju Tumševicu – Ērgli
Aizvadītajā nedēļas nogalē Latvijas galvaspilsētā notika viens no skaistākajiem un nozīmīgākajiem valsts kultūras pasākumiem – Rīgas balle 2019. Latvijas baletam — 100.  Pasākumu apmeklēja politiķi, tostarp arī jaunievēlētais Rīgas pilsētas mērs Oļegs Burovs, uzņēmēji un Forbes saraksta dalībnieki, mākslinieki un kultūras darbinieki no Latvijas, Francijas, Anglijas, Šveices, Itālijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Igaunijas un citām valstīm. 

“Svinības patiešām izdevās! Ļoti patīkami, ka Rīgas balli ar savu klātbūtni pagodināji viesi no tik daudz valstīm. Priecājamies un esam ļoti pagodināti, ka svētkus atklāja Rīgas mērs Oļegs Burovs,” saka balles patronese Natālija Tumševica – Ērgle.

“Vakara programma bija piesātināta, un īpaši vēlētos izcelt mūsu mākslinieciskā vadītāja Tāļa Sīļa darbu, kurš radīja neparastus baleta priekšnesumus dažādā stilistikā, sākot no klasiskas līdz mūsdienu dejām. Un, protams, jāpiemin visas komandas darbu, kas strādāja saskaņoti un precīzi kā Šveices pulkstenis! Esmu ļoti apmierināta ar balles labdarības daļu. Par izsolē iegūtajiem līdzekļiem mēs iegādāsimies instrumentus talantīgiem mūziķiem – čellistam Reinim Rudzītim un vijolniecei Terēzai Sārai Šmitei".

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs