• Šobrīd

  weather img

  Rīga +6°C Daļēji apmācies, Z vējš, 1.03 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Mūrniece pēc trīs gadu dīkstāves emocionāli atvadās no leģendārās viesnīcas

  Biznesa sieviete
  Evija Kalnbērza
  12. augusts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Linda Mūrniece.
  Foto: facebook
  Linda Mūrniece.
  Ar ballīti, draugiem un bijušajiem kolēģiem viesnīcas «Roma» vadītāja Linda Mūrniece atvadījās no vietas, kuru vadīja astoņus gadus.

  Saldsērīgā gaisotnē 1. augustā tika nolaists lielais Latvijas karogs, kas vairākus gadus bija viesnīcas «Roma» foajē. Viesnīcas vadītāja Linda Mūrniece atklāj – karogu viņa savulaik bija atradusi iepriekšējā saimnieka krājumos un to izkārusi. Viesiem pie tā ļoti paticis fotografēties.

  Pasākumā viesnīcas kolektīvs un draugi baudīja mūziķu, kas savulaik šeit spēlējuši viesnīcā, uzstāšanos. Vēl pēdējo reizi tika izstaigāti viesnīcas numuriņi un pārcilātas atmiņas, kas saistītas ar šo leģendāro vietu. Viesi izklīda vien ap pusnakti. «Viss šķita kā agrāk – valdīja ierastā kņada un jautrība. Taču nākamajā rītā sapratu – nekad vairs nebūs kā agrāk,» žurnālam «Privātā Dzīve» saka Linda Mūrniece.

  Viesnīca gan vēl nav pārdota. «Rit trešais gads, gaidot, kad varēšu kaut ko dzīvē mainīt. Karoga noņemšana bija emocionāls solis. Kad sākās pandēmijas aizliegumi un aizgāja pēdējais viesnīcas klients, savam kolektīvam apsolīju – kad sapratīšu, ka nekas vairs neatjaunosies, mēs karogu kopā noņemsim,» atminas viņa.

  «Emocionāli nevarēju atbrīvoties no šīs vietas. Klīdu pa tukšo viesnīcu, raudāju, kaut ko gaidīju…

  Nu jau pāris gadu mēģinu uzturēt vien kafejnīcu «Mazais Otto», kura vēl augustā būs atvērta. Taču ik pa laikam nāk neadekvāti rēķini, un es saprotu, ka viesnīcu nav iespējams atdzīvināt,» teic Mūrniece.

  Viņa saka – izdevumi viesnīcas un kafejnīcas uzturēšanai šobrīd ir daudz lielāki nekā ieņēmumi, tāpēc arī šāds skumjš lēmums. No septembra ēka būšot slēgta, un, kamēr nebūs uzradies jauns saimnieks, Linda to vēl pieskatīs. «Cerams, ka ilgi nebūs jāgaida, kad varēšu no šīs vietas aiziet pavisam. Noņemot karogu, kļuva daudz labāk, jūtos atvieglota, nevis bēdīga,» teic Mūrniece.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+