• Mūrniece vairs neļauj sevi izmantot: Agrāk biju alfonsu magnēts

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  15. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Linda Mūrniece
  Foto: F64
  Linda Mūrniece
  Bijusī iekšlietu ministre, uzņēmēja Linda Mūrniece attiecību jautājumā ne reizi vien ir apdedzinājusies. Arī tagad viņa ir brīva sieviete, taču Lindas attieksmē pret vīriešiem šis tas ir mainījies.

  Linda Mūrniece ir piedzīvojusi vilšanos savā ceļā sastaptajos vīriešos. Šobrīd viņa bauda no attiecībām brīvas sievietes statusu un skaidri zina, ko grib un negrib piedzīvot mīlas frontē. Piemēram, viņa ir pārliecināta, ka pirmajā randiņā rēķins jāsedz vīrietim. Un, ja viņš sievietei lūdz pusi samaksāt pašai, tas jau ir rādītājs.

  «Ejot uz randiņiem, man ir bijusi diezgan slikta pieredze. Laikam uz cilvēkiem atstāju iespaidu, ka man ir pārāk daudz naudas, tāpēc

   

  ir vīrieši, kas jau pirmajā randiņā gaida, ka par viņiem samaksāšu,»

   

  sarunā ar žurnālu «Privātā Dzīve» spriež Linda Mūrniece. «Tādās situācijās parasti izmaksāju kafiju un pēc tam skatos, ko no manis vēl gribēs. Es priecājos, ka varu atļauties palutināt savus draugus ar vakariņām, tomēr tas nenozīmē, ka mani var izmantot,» uzsver viņa.

  Mūrniece gan ar prieku atzīst, ka pēdējā laikā situācija uzlabojusies un negodprātīgi vīrieši tik bieži vairs negadās. «Agrāk biju tāds alfonsu magnēts,» atzīstas viņa. Par vīriešiem, kuri atļaujas publiski izteikties, ka sievietei, kurai ir pāri 40 gadiem, būtu vēl jāpiemaksā, ka viņa tiek vesta uz randiņiem, Linda saka: «Tas ir necienīgi. Par laimi, ne visi vīrieši ir tādi. Pazīstu arī ļoti foršus stiprā dzimuma pārstāvjus, kas cieņpilni izturas pret sievietēm.»

  Par citu slavenu sieviešu randiņu pieredzi lasi žurnālā «Privātā Dzīve»!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē