Ieskaties, kā tapa Latvijā garākā bize

Izklaide
Anastasija Kuzminova
Anastasija Kuzminova
3. novembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: NO PUBLICITĀTES MATERIĀLIEM (SANTA KOZLOVA)
Slavenību iemīļots frizieris Kristaps Slakters-Zvejsalnieks pulcēja dāmas ar garākajiem matiem valstī, lai sapītu garāko bizi Latvijā.

Skaistumkopšanas salons House of Hair aicināja pieteikties dāmas, kurām izdevies izaudzēt patiešām garus matus. Izvērtējot ap 100 pieteikumu, salona radošais direktors frizieris Kristaps Slakters-Zvejsalnieks uzaicināja 15 sievietes, lai realizētu kādu savu ieceri – sapītu garāko bizi Latvijā.  Tā izdevās iespaidīga – 4,20 metri. Taču frizieris šo eksperimentu grasās atkārtot un labāko rezultātu pieteikt Ginesa rekordu grāmatai.

Sanākušo dāmu vidū īpaši izcēlās juriste Elīna Rubeze, kuras galvas rota no auss ļipiņas līdz matu galiem ir metru gara. «Mati ir mana bagātība. Kolēģi joko, ka ziemā man nevajag šalli. Matu smagumu īpaši izjūtu daivinga nodarbībās, kad bizes ir slapjas,» PDz stāsta Elīna.

Matu ķemmēšana jaunajai sievietei ik dienas aizņem 15 minūtes, bet nekāda īpaša kopšana tiem neesot vajadzīga. Turklāt tagad Elīna auklē pusotra gada veco dēlu, un viņai nav laika noņemties ar kosmētikas brīnumiem. Bieži vien viņa izlīdzas ar sauso šampūnu. Draudzenes mēģina pierunāt no garajiem matiem šķirties, sakot – sasniedzot noteiktu vecumu, sievietei piestāv īsāks matu griezums.

«Pagaidām šim spiedienam nepakļaujos. Taču, kad mani mati būs sirmi, bizi vairs noteikti negribēšu,» spriež viņa. 20 gadu vecumā Elīna pirmo reizi nogrieza matus līdz pleciem, no rītiem bija agri jāceļas, lai ieveidotu nepaklausīgās lokas. «Tad arī sapratu, ka ar gariem tomēr ir vieglāk,» viņa piebilst.

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+