• Šobrīd

  weather img

  Rīga +2°C Mākoņains, D/DR vējš, 3.6 m/s

  Kurā dienā zvaigznes tev sola veiksmi? Horoskops no 14. līdz 20. maijam

  Horoskopi
  Santa.lv
  Santa.lv
  13. maijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Astroloģisko prognozi tuvākajām dienām iesaka astroloģe RITA MUIŽNIECE.

  Auns

  Ar optimismu un sulīgu dzīvības enerģiju piepildīta nedēļa. Vari sākt īstenot jaunas idejas. Var pavērties jaunas iespējas, radīsies sajūta, ka tev visi ceļi vaļā.

  Darīsi visu, lai atstātu labu iespaidu par sevi. Darāmais birs kā no pārpilnības raga. Pašai jāraugās, lai neieplānotu sev pārāk daudz darbu, jo var izsīkt enerģijas krājumi. Koncentrējies uz tālākiem mērķiem.

  Kaislīgs un emocionāli dāsns, pavasara izjūtām piepildīts laiks. Dzirksteļos mīlas enerģija, taču tā var kļūt arī rūgta. Asi reaģēsi uz visu, kas nebūs tev pa prātam. Ātri aizsvilsies, ātri atdzisīsi.

  • Veiksmīgs 17., 18. un 19. maijs.

  Vērsis

  No tevis plūdīs siltums, gaisma un mīlestība, jutīsi emocionālu piepildījumu, un tas  dos stimulu rīkoties aktīvāk. Veiksmīga nedēļa, tomēr lēmumi jāpieņem un soļi uz priekšu jāsper ļoti apdomīgi.

  Lai gan mēģināsi precīzi saplānot laiku, tomēr jāpieļauj iespēja, ka kaut kas var noiet greizi un būs jārīkojas pavisam citādi, nekā iecerēts. Panākumi nāks viegli, ja vien turēsi pašas doto vārdu.

  Attiecībām var traucēt nogurums un kreņķi, ko no darba nesīsi uz mājām. Var nākties pieņemt lēmumus, ignorējot emocijas. Jaunas attiecības veidosies piesardzīgi, lēnām tuvojoties otram.

  • Veiksmīgs 20. un 21. maijs.

  Dvīņi

  Būs daudz prieka pilnu mirkļu, diemžēl tos lielām mutēm var pamanīties noēst pienākumu gūzma. Garastāvokli bojās tādi darbi un notikumi, kuros būs jāiesaistās, pašai to negribot. Var rasties sajūta, ka vispār nav jēgas neko plānot.

  Ja darbā gadīsies nelielas ķibeles un kļūmes, svarīgi par tām runāt uzreiz un arī nekavējoties meklēt risinājumu. Mazās nebūšanas var sākt augt kā sēnes pēc lietus, tādēļ jārīkojas laikus.

  Brīvajām būs daudz iespēju iepazīties, iespējamas romantiskas satikšanās. Emocijām un uzmanības apliecinājumiem pilns laiks gaidāms arī  attiecībās esošajām.

  • Veiksmīgs 14. un 20. maijs.

  Vēzis

  Enerģijas un ideju būs gana daudz, tāpat arī solījumi sev un līdzcilvēkiem birs kā no pārpilnības raga, tomēr pilnvērtīgi īstenot izdosies vien to, kas ir aktuāls tieši tagad, šajā mirklī.

  Rīkojies izteiksmīgi, runā skaļi, demonstrē savas zināšanas kolēģiem, vadībai un partneriem. Tikai tā vari tikt pie jauniem pienākumiem vai pasūtījumiem, kas nesīs labumu ilgtermiņā. 

  Attiecībām ir jāvelta tikpat daudz kvalitatīvas uzmanības kā visam pārējam tavā dzīvē. Brīvajām ir jāpaceļ acis no daudzajiem darbiem un pienākumiem – iespējams, tavs īstais un vienīgais ir tepat netālu.

  • Veiksmīgs 14., 15. un 16. maijs.

  Lauva 

  Dzīve pierādīs, ka ne viss tev jāpaveic saviem spēkiem un vienatnē – ir vērts iesaistīties diskusijās, ieklausīties dažādos viedokļos. Vērtīgus padomus un atbalstu saņemsi no kāda cilvēka gados.

  Būs vajadzīga pamatīga koncentrēšanās un apņēmība. Nopietni jāpārdomā katrs vārds, pirms to saki, nedrīksti pārsteigties. Nogaidi un apdomā, pirms ķeries klāt kādiem nozīmīgiem darbiem.

  Romantikas un baudas netrūks! Iespējams, sapņosi arī par kaut ko slepenu un neatļautu – tas liks asinīm bangot vēl jo kaislīgāk. Rīkojies saskaņā ar savu sirdsbalsi, bet nenodari pāri sev un citiem!

  • Veiksmīgs 17., 18. un 19. maijs.

  Jaunava 

  Ir īstais brīdis mazliet atslābt un paiet maliņā no steigas, neskaidrībām un satraukuma. Vairāk jāpadomā par to, kāda ir tava attieksme pret cilvēkiem tavā tuvākajā apkārtnē un aktuālajiem notikumiem.

  Profesionālajā jomā var pavērties fantastiskas izaugsmes iespējas, būs vairāk jāakcentē tavs intelektuālais resurss, jārada jaunas idejas. Jāievieš svaigas pārmaiņu šaltis, jāatmet bailes no izaicinājumiem.

  Attiecībās iespējami gan augsti kāpumi, gan zemi kritieni, īpaši jau brīvajām. Kāda var tikt pie ilgi kārota pārsteiguma no sava izredzētā puses, varbūt pat saņemt bildinājumu.

  • Veiksmīgs 20. un 21. maijs.

  Svari

  Galva būs pilna idejām, vēlmes virmos gaisā, bet nekādiem kardināliem soļiem pagaidām vēl nebūsi gatava. Cilvēku tev apkārt būs daudz, taču vien dažos vēlēsies ieklausīties un kopā būt.

  Jauni izaicinājumi gaidāmi tām, kuras cīnās par iespējām īstenot savus sapņus. Ieteicams vēl mazliet nogaidīt, paļaujoties uz to, ka straume tevi ved pareizajā virzienā, – atliek vien tai ļauties.

  Būs vairāk brīva laika un iespēju pievērsties attiecību tēmai, pabūt divatā, lai ieklausītos savā izredzētajā. Brīvajām ieteicams ļoti rūpīgi izvelēties kompāniju, kurā pavadīt rāmus pavasara vakarus.

  • Veiksmīgs 14. un 21. maijs.

  Skorpions  

  Veiksmīga un notikumiem bagāta nedēļa, pieaugs enerģija, izdosies sevi veiksmīgi parādīt un pierādīt gan jau zināmu, gan svešu cilvēku acīs. Atļauj sev rīkoties vēl drosmīgāk un atraktīvāk!

  Darbā tev izdosies panākt sev vēlamus nosacījumus, ietekmēt procesus tā, lai tie risinātos tavā labā. Ja jau ilgstoši meklē jaunus profesionālus izaicinājumus, zini: tie ir jau pavisam tuvu, galvenais – nenobīties.

  Mājas un ģimene tev būs miera un laimes avots. Arī jaunas attiecības veidosies uz ģimeniskiem principiem – ar cilvēku, kuru neinteresē ģimeniskas lietas, tavi ceļi šķirsies.

  • Veiksmīgs 15. un 16. maijs.

  Strēlnieks

  Ar prieku ļausies dažādiem izaicinājumam, pārbaudīsi pati savas baiļu un arī drosmes robežas. Lai vai ko darīsi, viss izdosies bez mazākās aizķeršanās. Dzīvē ienāks kaut kas jauns, būs sajūta, ka dienas ir par īsām.

  Izdosies pašai sev noformulēt, kurp dodies un ko vēlies sasniegt, lai bezbailīgi turpinātu iesākto ceļu. Ej pa to pārliecinoši, nebaidoties nosaukt savu sapni vārdā.

  Maz enerģijas veltīsi mīlas lietām. Attiecībās esošajām jārēķinās ar to, ka var tikt pārbaudīta uzticēšanās un paļaušanās vienam uz otru. Jaunas attiecības sāksies ar kopīgiem skaļiem smiekliem.

  • Veiksmīgs 17., 18. un 19. maijs.

  Mežāzis

  Būs liela rosība un daudz cilvēku visapkārt, tikai atceries, ka ne visiem var uzticēties, vismazāk tad, ja runa ir par tavu privāto dzīvi. Skaists būs ar taviem sirdsdraugiem kopā pavadītais laiks. 

  Neuzņemies brīvdienās veikt tos pienākumus, kurus vari paveikt arī kādā citā dienā. Dari visu pamatīgi vai nedari nemaz! Paredzams stabils finansiālais fons, īpaši, ja viss ritēs pēc iepriekš paredzētā plāna.

  Stabilās attiecībās var iezīmēties vesela virkne neatrisinātu jautājumu. Var būt situācijas, kurās tev būs iespēja pārliecināties par partnera patiesajiem nodomiem pret tevi.

  • Veiksmīgs 20. un 21. maijs.

  Ūdensvīrs

  Mierīga un harmoniska nedēļa, kad beidzot spēsi atvilkt elpu un baudīt pavisam rāmu ikdienu. Jālūko pēc iespējas vairāk uzmanības veltīt sev un savai ģimenei. Izdosies piekļūt tuvāk kādam sen lolotam sapnim.

  Zināma kārtība tiks ieviesta naudas lietās, vari saņemt lielāku naudas summu, kas dos iespēju sakārtot kādas līdz šīm neatrisinātas lietas. Var parādīties varianti papildu peļņas iespējām.

  Ģimeniskajām šī nedēļa būs miera un saskaņas pielieta. Attiecībās valdīs mierīga un mīļa noskaņa, labprāt būsiet kopā. Jaunās attiecībās jāsāk ar robežu noskaidrošanu un noteikšanu.

  • Veiksmīgs 14. un 20. maijs.

  Zivis 

  Mainīgs noskaņojums tevi šūpos pa emociju viļņiem. Var nākties pieņemt nopietnus lēmumus savu vēlmju vārdā. Atstāj nemieru un steigu aizdurvē, rīkojies saskaņā ar pašas plānu. 

  Svārstības paredzamas arī darba dzīvē, īpaši tad, ja atrodies tādā darbavietā, kurā nevēlies būt un kur nenotiek vērtīga enerģijas apmaiņa. Iespējams, pienācis laiks izskatīt citus darba piedāvājumus.

  Ja vēl nesen biji iemīlējusies līdz ausu ļipiņām, šonedēļ var iestāties vēsums attiecībā uz savu izredzēto, gribēsi vienatnē visu izvērtēt. Brīvās dosies uz randiņiem un iesaistīsies jaunos piedzīvojumos.

  • Veiksmīgs 15. un 16. maijs.

   

   

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+