• Olga Kambala: Uzvelc minisvārkus, un tevi jau nosoda!

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  5. aprīlis, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Instagram
  Bijušā basketbolista Kaspara Kambalas sieva Olga skumst pēc dienām, kad varēja staigāt pa pilsētu teju apakšveļā.

  Šova «Slavenības. Bez filtra» zvaigzne Olga Kambala gremdējas nostalģiskās atmiņās par karstajām brīvdienām Brazīlijā. Tur viņa jutusies kā zivs ūdenī, jo baudījusi pavisam citu atmosfēru un attieksmi. «Jau iebraucot Riodežaneiro man bija kultūršoks – cilvēki pa ielām staigā peldkostīmos. Pie mums ir tā – ja uzvelc minisvārkus, tevi par to vien var nosodīt, bet tur sievietes pa ielu brīvi staigā stringos. Tur tiešām valda liela brīvība. Vari atļauties būt tāds, kāds gribi, un nejusties par to vainīgs,» saka Olga, kurai patīk ģērbties pikanti. Tāpēc viņa no Brazīlijas atvedusi sev ļoti noderīgu suvenīru.

  «Es iegādājos bikini, jo Brazīlijā ir krietni plašāka izvēle nekā Latvijā. Tur var atrast seksīgākus, daudz atklātākus peldkostīmus,» priecājas Olga.

  Arōi Brazīlijā viņa jutusies kā slavenība. «Brazīlieši ir ļoti atvērti. Daudzi nāca mums klāt un jautāja: «Drīkst ar jums nobildēties?» Rīgā jau cilvēki zina, kas esam, bet tur, Brazīlijā, kur neviens mūs nepazīst, tas šķita ļoti dīvaini,» stāsta Olga. «Droši vien tāpēc, ka ļoti atšķiramies no brazīliešiem, esam gari, es – 180, bet vīrs – 205 centimetrus garš. Turklāt esmu blonda. Es droši vien arī uz tādiem atskatītos.»

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē